سازگاری دوربین های سری ECO Savvy 3.0 و دوربین PTZ 4K داهوا با Genetec

سازگاری دوربین های سری ECO Savvy 3.0 و دوربین PTZ 4K داهوا با Genetec

تکنولوژی  داهوا ، ارائه دهنده راه حل های امنیتی پیشرفته و پیشرو در دنیا میباشد که اعلام می

تکنولوژی  داهوا ، ارائه دهنده راه حل های امنیتی پیشرفته و پیشرو در دنیا میباشد که اعلام می کند، سری دوربین های Ecosavvy 3.0  و PTZ 4K  با نرم افزار Security Center 5.6 GA Genetec یکپارچه می شود .

در حال حاضر ، دوربین Ecosavvy 3.0 و دوربین PTZ 4K به خوبی با با نرم افزار Security Center 5.6 GA Genetec سازگار است، همچنین در سایت www.genetec.com  هم قابل مشاهده است .

دوربین Ecosavvy 3.0 داهوآ قادر است که  رزولیشن ۱۰۸۰P با ۶۰fps بصورت real-time  ، ۴MP  با تعداد ۳۰fps  و ۴K  با ۱۵fps نمایش دهد.

   Real-time  بودن در رزولیشن های بالا برای پروژه های نظارت تصویری که نیازبه جزییات زیاد میباشد ، مناسب است .

فرمت فشرده سازی H.265 پهنای باند را بیشتر از نصف کاهش داده و میزان ذخیره سازی روی هارد را کم میکند. 

ویژگی ها ی تشخیص هوشمند داهوا شامل تشخیص چهره ، تشخیص خط مجازی و تشخیص نفوذ مجازی در این سری ها چشمگیر هستند. این ویژگی ها به این معنا هستندکه کاربران به آنالیز دقیق ویدئو ها و بررسی نتایج برای  امنیت بالاتر مجهز شده اند. . 

 

از ویژگی های بارز ، زوم اپتیکال و عملکرد pan/tilt/zoom  دقیق و قوی میباشد ، دوربین ها سری ۴k  رنج نمایش بیشتر را با جزییات بیشتری میتوانند فراهم کنند . رزولیشن دوربین ۴k  در۲۵/۳۰ fps با زوم اپتیکالی ۳۰x ارائه میشود . ترکیب day/night با فیلتر مکانیکیIR-CUT  جهت افزایش کیفیت تصویر در شرایط نوری متغیر در روز  و شب می باشد .

مبتکر جهانی از سال ۱۹۹۷، Genetec صاحب دومین و بزرگترین پلتفرم  vms  در دنیا میباشد. Genetec نرم افزار پلت فرم باز ، سخت افزار و سرویس های کلود برای امنیت فیزیکی و صنایع امنیت عمومی گسترش میدهد. Genetec در محصولات ، مرکز امنیتی ، نظارت تصویری مبتنی برIP  یکپارچه  ، کنترل دسترسی و لایسنس شناسایی پلاک به صورت اتوماتیک در یک پلت فرم، پرچم دار است .

یکپارچه سازی با Genetec یک موفقیت بزرگ در امسال برای بازار بین الملی داهوآ می باشد . James ، قائم مقام مدیریت  داهوا میگوید : به مشتریان Genetec برای تطابق با محصولات داهوآ در پروژه های آتی خود مجوز داده میشود تا گزینه های خود را گسترش دهند .

با تاکید روی نوآوری تکنولوژی ، کیفیت و سرویس دهی ، داهو تلاش می کند برای مشتریان که محصولات در سطح کلاس جهانی و سرویس دهی ، تلاش به ساختن یک جامعه امن تر ، زندگی هوشمندانه تر را فراهم کند .

فراگستر آنلاین گسترده ترین کانال خبری و آموزشی در زمینه سامانه های حفاظت الکترونیک (نظارت تصویری و کنترل دسترسی)

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

avatar
  Subscribe  
Notify of