حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ارائه ی IVSS جدید با قابلیت های AI توسط شرکت داهوا

intelligent video surveillance server

ارائه ی IVSS 2.0 با قابلیت های AI توسط شرکت داهوا

شرکت فناوری داهوا، یک محصول تکامل یافته وکاربردی را برای مشتریان و کاربران خود به نام IVSS 2.0  ایجاد کرده که  قابلیت های پیشرفته ی AI را برای کاربردهای اصلی پشتیانی می کند که قصد داریم در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

***

شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده سیستم های نظارت تصویری، راهکارهای هوشمند IoT  و خدمات مناسب در جهان، IVSS 2.0(IVSS7000-I)  را ارائه کرده است که سری جدید تکامل یافته از مجموعه NVR هاست که قابلیت های جدید برای ارائه ی راهکارهای هوشمند جدید و  AI که قادر به یادگیری عمیق هستند را فراهم می سازد.

این سری ارتقا یافته ی  IVSS 7000-I داری طراحی GPU و قابل ارتقا می باشد که نیازهای روز افزون یک پروژه را تامین خواهد کرد. استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق داهوا همراه با GPU ، این سری IVSS 7000-I را قادر به قابلیت های تشخیص چهره، حفاظت از محیط پیرامون و ابر داده ها با دقت زیاد، می سازد. AI، قابلیت ها و ویژگی های کاربردی بسیاری را برای کاربران و مشتریان، برای مقابله با خطر را فراهم می سازد که می توان به مواردی چون : جستجو سریع محتوای ویدئویی، کشف سریع اهداف، اعلان هشدارهای لازم در زمان مناسب و سریع در کاربردهای مختلف، راهکارهای مناسب و کاربردی بر مبنای AI  ، اشاره کرد.

در ادامه به بررسی ویژگی های مهم و جزییات این سری IVSS 7000-I می پردازیم :

برنده ی تشخیص چهره با کاربردهای چندگانه

تکنولوژی تشخیص چهره یAI  شرکت فناوری داهوا، شهرت بسیاری در صنعت جهانی پیدا کرده است، هم چنین موفق به کسب رتبه اول و جوایز متعددی در مسابقات بین المللی، شده است.

سری IVSS 7000-I با استفاده از تکنولوژی تشخیص چهره، چهره ها را با داده های ساختاری و کاربردی و بررسی در زمان مناسب و سریع  و دقت زیاد به ضبط چهره ها می پردازد و با در نظر گرفتن ویژگی های لازم در راستای اهداف از پیش تعیین شده، می پردازد. این سری می تواند از ۲۵۶ کانال تشخیص چهره ازطریق دستگاه و ۲۵۶ کانال تشخیص چهره از طریق دوربین، پشتیبانی کند.IVSS 7000-I  به صورت کلی می تواند تا ۵۰ چهره ی موجود در دیتا بیس را با ۳۰۰۰۰۰ عکس های چهره را مطابقت دهد و آنالیز کند. این سری ارتقا یافته ی IVSS 7000-I  قادر به ارائه ی سرچ تصاویر چهره ها می باشد و کاربران می توانند تصاویر چهره ها در آن آپلود کنند و به مقایسه چهره ها از پیش رکورد شده بپردازند و چهره های مشابه را نمایش دهد.

همچنین بخوانید:  دیدار پلیس دبی از شرکت فناوری داهوا

IVSS 7000-I  با داشتن قابلیت ها و توانایی های ذکر شده، می تواند کاربرد ها و قابلیت هایی کارآمدی نظیر : تشخیص و شناسایی VIP ، هشدار لیست سیاه، شناسایی افراد ناشناخته و غریبه، مدیریت حضور و غیاب، کنترل دسترسی و غیره را ارائه دهد. همچنین، می تواند به جدا سازی و تقسیم چهره ها بر اساس دسته بندی از پیش تعیین شده توسط کاربران بپردازد، به عنوان مثال : می تواند یک مدیر را از آمدن یک مشتری VIP  مطلع سازد یا زمانی که یک شخص غریبه و ناشناخته وارد شود، هشدار لازم را ارسال کند. کاربران، می توانند نوع هشدار که حالت منظم و یا حالت غریبه باشد را انتخاب کنند تا در صورت نیاز، اقدامات لازم مربوط به هشدار را با توجه به کاربردهای مختلف اجرا شود.

حفاظت پیشرفته از محیط پیرامون، با دقت بالای هشدار

این قابلیت، با تمرکز بر افراد و وسایل نقلیه، به حفاظت از محیط پیرامون می پردازد که هشدارهای کاذب از جمله : حیوانات، حرکت برگ ها، روشن شدن لامپ ها و چراغ ها، تکان دادن های دوربین و سایر عناصر بی اهمیت را فیلتر می کند. همچنین، سیستم را قادر به تشخیص هشدارهای ثانویه می سازد و در کم ترین زمان هشدار را اعلان می کند.

این سری IVSS 7000-I  ، می تواند تا ۲۵۶ کانال حفاظت محیط پیرامون را پشتیبانی کند و هر کانال نیز  قادر به پشتیبانی ۱۰ عدد IVS می باشد.

دامنه ی گسترده برای سرچ هوش مصنوعی

ابر داده ها، یک ویژگی انحصاری برای بازیابی داده ها، مورد استفاده قرار می گیرد. در حال حاضر، عمدتا چهار ابر داده وجود دارد که می توان به : چهره ی انسان، وسایل نقلیه موتوری و وسایل نقلیه غیر موتوری، اشاره کرد. IVSS 7000-I  ها ابر داده ی ویدئویی ۶۴ کانال را پشتیبانی می کنند و این امکان را فراهم می سازند تا کاربران بتوانند به سرعت و به آسانی، چند کانال را به مدت طولانی جستجو کنند تا زمانی که شخصی و یا وسیله نقلیه مورد نظر، در تصویر نمایان شود که این خود به طور قابل توجهی دقت و کارایی را افزایش می دهد.

همچنین بخوانید:  معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا

GUI بهینه برای کاهش هزینه های کاربر

IVSS 7000-I  از GUI بهینه جهت یادگیری و استفاده آسان، استفاده می کند که  GUI برای خروجی محلی و PC client مورد استفاده قرار می گیرد و سبب کاهش هزینه آموزش اپراتور سیستم می شود. با توجه به VMS client، استفاده از  GUI جدید برای مشتریان در سطح پروژه راحت تر است.

سایر موارد مهم دیگر

به غیر از ویژگی های فوق، IVSS 7000-I امکان دسترسی از راه دور به یک PC client مستقل را فراهم می سازد که تا کاربران بخاطر پلاگین های وب و به روز رسانی مرورگر، اذیت نشوند. همچنین، با یک مرکز امنیتی جدید، از هک شدن جلوگیری می شود. سری IVSS 7000-I یک محیط شبکه و محیط پیرامون امن تر برای کاربران فراهم می سازد.

IVSS 7000-I می تواند نیازهای کاربران مختلف را تامین سازد و برای کاربردهای مختلف و طیف گسترده ای از صحنه ها از جمله ورود و خروج بانک ها، پارک ها ، مدارس، زندان ها و مراکز حمل و نقل مانند فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن حساس به غریبه ها و مجرمان هستند، مراکز خرید که می خواهند از ورود دزدان ممانعت کنند و یا در استادیوم های فوتبال از ورود افراد غیر مجاز نظیر اشرار و اراذل اوباش جلوگیری به عمل آید، مورد استفاده قرار گیرد.

IVSS 7000-I ، به عنوان یک محصول مهم برای سیستم امنیتی هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد که هوش، دقت، امنیت و توانایی را در سطح جدیدی ارائه می دهد. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X