امتیاز4/5
تعداد بازدید36

HDCVI PoC یا IP PoE

فراگستر آنلاین –پنجم آذر نود و شش-۱۲:۰۰

نصب ساده و کاهش در هزینه با تکنولوژی داهوآ

کمپانی داهوآ پیشرو در تکنولوژی HDCVI  همیشه در جهت افزایش رضایت کاربر، افزایش رزولوشن و عملکرد ساده تر گام بر می دارد. در این مقاله، سهولت استفاده از تکنولوژی POC در محصولات HDCVI و راهکارهای آن بررسی می شود.

***

POC تصویر و برق را از طریق کابل کواکسیال منتقل می کند، حذف منبع تغذیه برای توسعه سامانه در آینده با Plug & Play، به سود کاربران و مشتریان داهوآ می باشد .

اخبار دوربین مدار بسته

برای نصاب، در حال حاضر طراحی منبع تغذیه پیچیده و کار نصب سنگین از بین رفته است. زمان و هزینه نیروی کار به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند.سامانه HDCVI POC بسیار پایدار است که منبع تغذیه ثابتی را فراهم می کند و از طرفی هزینه تعمیرات و نگهداری را در آینده کاهش می دهد. علاوه بر این، HDCVI قابلیت پشتیبانی از دوربین های PoC را که دارای خروجی برق هستند را دارد. این امر باعث می شود تا دستگاه های کناری خود را پشتیبانی کند، که باعث سهولت در نصب می شود.

برای توزیع کنندگان یا یکپارچه سازان سیستمی، فواصل ۴۰۰ متری / ۳۰۰ متری برای دوربین های ۲ / ۴ مگاپیکسلی HDCVI POC فرصت های بیشتری را برای آنها فراهم می سازد.

برای کاربر نهایی، این سیستم برای استفاده بسیار ساده خواهد بود.  ‘plug and play’ بودن به این معنی می باشد که تنظیمی برای اتصال دوربین نیاز نیست و به سرعت در دسترس است.

ایمنی عملکرد با شناسایی دستگاه ها بطور خودکار و استراتژی خاموش کردن سریع، افزایش یافته است. اگر سامانه با دستگاه هایی که پشتیبانی نمی شوند یا اتصال کوتاه شده اند برخورد کند، سیستم سریعا منبع تغذیه را قطع می کند.

همچنین بخوانید:  معرفی رزولوشن 1080N تکنولوژی AHD

هم اکنون شما می توانید با منبع تغذیه ها خداحافظی کنید و از تکنولوژی HDCVI POC لذت ببرید. این نشان از تعهد داهوآ در و ابداع فناوری و سرویس دهی به مشتریان است. ماموریت داهوآ ” جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر ” است که بر روی سرویس دهی به مشتریان و کاربران خود در سراسر جهان همچنان تمرکز خواهد داشت.

کلیدواژه : HDCVIPOCداهوا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران - میدان توحید خیابان پرچم پلاک 10 ساختمان فراگستر
021-53862
X