حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

نوآوری‌های فناوری داهوا در نمایشگاه SECURITY ESSEN 2018

در نمایشگاه اسن آلمان  

 

نمایشگاه SECURITY ESSEN 2018 در شهر اسن در آلمان در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ برگزار می‌شود. شما را به بازدید از غرفه فناوری داهوا در مرکز همایش‌های اسن، سالن۷، غرفه ۷C35دعوت می‌کنیم.

 

 

 

 

نمایشگاهSECURITY ESSEN 2018 به عنوان یکی از برجسته‌ترین نمایشگاه‌های تجارت در حوزه امنیت که در اروپا برگزار می‌شود، فرصتی مناسب برای فناوری داهوا است تا از آخرین تحولات خود در ایجاد یک سیستم نظارتی کارآمد، هوشمند و راحت رو نمایی کند.

 

فناوری داهوا، که یکی از ارائه دهندگان پیشرو راهکار در صنعت نظارت تصویری جهانی می‌باشد، با شعار “هوش مصنوعی()، ایجاد ارزش”، فناوری‌های نوآورانه خود از جمله فناوری پیشرفته هوش مصنوعی، فناوری مشهور 4.0، ابر تصویری، کدک هوشمند H.265 + و فناوری ePOE و EoC را عرضه خواهد کرد.

در ارتباط با زمینه نمایشگاه SECURITY ESSEN در سال جاری، راهکارهای هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی در این نمایشگاه به نمایش عموم گذاشته خواهد شد. این راهکارها شامل Smart Retail 2.0، Smart Logics، Safe City، Smart Residential و غیره می‌باشد که تصویر کاملی از ابتکارات هوشمندانه فناوری داهوا را عرضه می‌کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فناوری داهوا، می‌توانید شخصا از غرفه ۷C35 در مرکز همایش‌های اسن، سالن ۷ بازدید به عمل آورید، مطمئنا از شما به گرمی استقبال خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X