حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

لیزر ۲۰۰۰ به عنوان توزیع کننده محصولات Machine vision داهوا

شرکت فناوری داهوا، با همکاری شرکت های مطرح دنیا، در راستای ارائه ی محصولات جدید تلاش می کند و به دنبال تامین نیازهای مشتریان خود در بخش های مختلفی می باشد. در ادامه به تشریح قرارداد شرکت داهوا با شرکت لیرز ۲۰۰۰ ، می پردازیم.

 

***

 

شرکت فناوری داهوا، قراردادی را با شرکت لیزر ۲۰۰۰، امضا کرد که منجر به ارائه ی راهکار ها نو و به روز، با استفاده از لیزر در اروپا و فوتونیک در آلمان شده است و مجوز ارائه ی محصولات  لیزر ۲۰۰۰ ، به عنوان یکی از شرکت های همکار شرکت داهوا در تولید محصولات صنعتی ، داده شده است. هم اکنون، مشتریان می توانند محصولات صنعتی مجهز به تکنولوژی شرکت لیزر ۲۰۰۰ ، خریداری کنند.

 

در حال حاضر، نمونه ای از محصولات Machine vision  داهوا که شامل دوربین های اسکن منطقه ای، دوربین های اسکن خطی، دوربین های هوشمند، دوربین های کد خوان، دوربین های اندازه گیری ۳D و لنزهای صنعتی می باشند که طیف گسترده از دوربین ها با رزولوشن های ۳ مگاپیکسل و ۵  مگاپیکسل را ارائه می دهند. این سری محصولات با پشتیبانی از Gigabit Ethernet, USB 3.0, CoaXPress و Camera Link  ، به طور گسترده برای کاربردهای مختلف صنعتی و عمومی از جمله : تشخیص OCR، بررسی نقص های صنعتی، شناسایی جسم و یا سوژه ی مورد نظر، ارائه ی راهکارهای کنترل ترافیک، علوم پزشکی و دیگر کاربردهای ضروری، مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

 

برای شرکت داهوا، همکاری با لیزر ۲۰۰۰ را یکی از مهم ترین بخش های تولید محصولات جدید و افزایش توسعه تجاری خود می داند. آقای جیاقی گائو؛ مدیر فروش بازرگانی در خارج از کشور شرکت داهوا، اظهار داشت : ” آلمان، نه تنها یک جایگاه مناسب برای محصولات Machine vision   است، بلکه یک بازار مهم جهانی برای ماست که با لیزر ۲۰۰۰ ، ما به مشتریان محلی نزدیک تر خواهیم شد و محصولات جدیدی را برای نیازهای آن ها ارائه خواهیم کرد. “

همچنین بخوانید:  داهوآ مبتکر برتر سال 2017

 

لیزر ۲۰۰۰ ، از ایجاد این توافق نامه بسیار خرسند است. آقای آرمین لوفت؛ مدیر عامل لیزر ۲۰۰۰، اظهار داشت : ” شرکت فناوری داهوا، تجربه ی۲۰  ساله در ارائه ی تصاویر در صنعت را داراست و بدون شک، تامین کننده و ارائه دهنده ی قابل اطمینان در طراحی و ساخت انواع دوربین های صنعتی با کارآیی بالا می باشد. ما این محصولات را در بازارهای آلمان، فرانسه و ایبرین، ارائه خواهیم کرد و مطمئن هستیم که شرکت داهوا، می تواند محصولات جدید و با کیفیت و راهکارهای کارآمد خود را در این  بازارها ارائه دهد. “

 

این توافق نامه و همکاری مشترک بین شرکت داهوا و لیزر ۲۰۰۰ ، دستاوردهای چشمگیری به همراه خواهد داشت و طرفین به دنبال تلاش های بیشتر، برای موفقیت های روز افزون هستند. شرکت فناوری داهوا ، با هدف ” جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر ” بر ” نو آوری و کیفیت و خدمات ” متمرکز شده است و با ارائه ی محصولات با کیفیت  و خدمات بهتر، در راستای موفقیت های بیشتر تلاش می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X