حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کسب رتبه نخست متد PSPO داهوا در رتبه بندی KITTI FLOW 2015

فراگستر آنلاین شنبه بیست و دوم مهر ماه ۱۳۹۶ – ۱۱:۴۵

روش PSPO داهوا، در رتبه بندی KITTI FLOW 2015 رتبه نخست را دریافت کرد.

کمپانی داهوا بار دیگر اثبات کرد که در عرصه بهبود عملکرد محصولات خود، دست از تلاش، تحقیق و توسعه و به خصوص خدمت رسانی به همکاران و مشتریان در زمینه حفاظت الکترونیک، بر نخواهد داشت و این بار، با ثبت یک رکورد جهانی در معیار سنجی معتبر و بزرگ KITTI FLOW 2015، توانست رقبای سرسخت خود را کنار زده و در مقام نخست قرار بگیرد.

***

 همانطور که در جدول معیار سنجی KITTI Vision ملاحظه می کنید، روش گردش تصویر ۳ بعدی PSPO داهوا، یک رکورد جدید جهانی از خود بر جای گذاشته و در این معیار سنجی در  ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷رتبه اول را از آن خود ساخت و در تست FL-all در این معیار سنجی، روش PSPO داهوا نرخ ۶٫۱۵% کسب نمود.

نتایج کامل این تست را در این لینک میتوانید مشاهده نمایید :

روش PSPO داهوا

        معیار سنجی Vision KITTI، یک معیار سنجی برای ارزیابی عملکرد بینایی کامپیوتری می باشد. این معیار سنجی توسط موسسه فناوری Karlsruhe و موسسه فناوری تویوتا در شیکاگو ایجاد شده است و اولین و بزرگترین روش معیار سنجی برای رانندگی خودکار مبتنی بر بینایی می باشد. معیار سنجی KITTI شامل تصاویر واقعی از صحنه های مختلف جاده ای بوده و از خیابان های شهری گرفته تا جاده های بین شهری و بزرگراه ها. هر تصویر شامل یک سناریوی پیچیده می باشد، به عنوان مثال یک محیط شلوغ با تعداد زیادی خودرو، عابر پیاده و موانع مختلف. همچنین شامل معیار سنجی استریو، گردش نور، گردش صحنه، گشتاور/ ضربه تصویری، تشخیص ۳ بعدی اشیاء و تشخیص جاده و کنار گذر می باشد.

موسسه مرکزی پژوهش های داهوا، بر اساس فناوری های استریو و فریم چند گانه (multi-frame)، از مدلهای ۲ بعدی و اطلاعات عمیق استفاده می نماید، و یک مدل صحنه چند درجه ای برای نمایش پیکسل ها، سطوح و بخش ها ایجاد کرده، و از طریق علامت گذاری و تجزیه تحلیل دقیق ترِ تصویر پس زمینه در صحنه ها، هدف را مشخص می نماید. و با این روش گردش تصویر ۳ بعدی PSPO داهوا، توسعه یافت. روش PSPO رکورد تازه ای در جهان بر جای گذاشت و شرکت کننده های معیار سنجی KITTI Flow 2015 را مغلوب کرد. شرکت کننده هایی همچون موسسه سامانه های هوشمند (Max Planck (MPI، موسسه فدرال سوییس در زوریخ (ETH Zurich)، موسسه تصاویر و گرافیک کامپیوتری (TU Graz (ICG، و پژوهشگاه های شناخته شده ای چون دانشگاه توکیو، دانشگاه تورنتو و دانشگاه براون. این موضوع نماد پیشرفت شگرف تجزیه تحلیل ۳ بعدی صحنه داهوا و حرکت رو به جلوی مورد انتظار در فناوری های مبتنی بر برنامه های سیار و ایجاد پایه و اساسی مستحکم برای گسترش محصولاتی چون رانندگی خودکار و ربات های متحرک هوشمند می باشد.

درباره گردش صحنه ۳ بعدی

الگوریتم های گردش صحنه ۳ بعدی این توانایی را دارد که مکان ۳ بعدی و بردار حرکتی شیء را درون صحنه تخمین بزنند.

روش PSPO داهوا

 این الگوریتم، الگوریتم اصلی مشخص کردن ساختارهای هندسی فضایی می باشد و زمانی که پلتفرم های سیار این روش را فرا بگیرند، برنامه های متعددی در مکان یابی، ناوبری و جلوگیری از تصادف، در اختیار خواهیم داشت. این دستاورد می تواند در زمینه ادراک محیطی، به روش های دیگری نیز به ما یاری رساند. تخمین هایی که الگوریتم گردش صحنه ۳ بعدی ارائه می دهد، می توانند در تصاویر ۲ بعدی جایگذاری و در مشاهدات ادراکی برای هماهنگ سازی ۳ بعدی و بصری بکار گرفته شوند.

منبع قدرت و نوآوری، اساس توسعه یک کمپانی می باشد. رکورد جدید داهوآ در گردش صحنه ۳ بعدی، برای بار دیگر، نشان دهنده توانایی های تحقیق و پژوهش علمی داهوآ در سطح جهانی در این زمینه می باشد. با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر” داهوآ بر روی “نوآوری، کیفیت و خدمات” تمرکز کرده و به تمام همکاران و مشتریان خود در سراسر جهان خدمت رسانی می نماید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X