حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

درخشش “قلب شهر” داهوا،با تمرکز بر فن آوری های هوشمند

چهاردهمین نمایشگاه ایمنی و امنیت عمومی ۲۰۱۸، در مرکز نمایشگاه های بین المللی در بیجینگ برگزار شد. شرکت های داهوا، تم جدید خود را با نام “قلب شهر” و راه کار های مختلفی که توسط این ساختار پشتیبانی می شوند را در این نمایشگاه معرفی کرد. راه کار هایی همچون پلیس هوشمند، ترافیک هوشمند، کنترل آتش هوشمند، تولید هوشمند و فروشگاه هوشمند. تمام این راه کارها بر اساس یکپارچه سازی جدید ترین نو آوری های هوش مصنوعی، فراگیری عمیق، محاسبات ابری، اینترنت اشیاء و دیگر فن آوری های جدید طراحی شده اند.

 

 

 

 

 

با توجه به ساختار های قدرتمند شهر هوشمند که در سرتاسر جهان وجود دارد، داهوا نیز فن آوری جدید خود با نام “قلب شهر” (Heart of City (HOC)) را ارائه کرد. این فن آوری، یک موتور شهر هوشمند می باشد که توسط تجهیزات Full Sensing, Full Intelligence, Full Computing و Full Ecosystem پشتیبانی می شود. ساختار قلب شهر داهوا، متشکل از ۱ پلتفرم، ۲ مرکز و چندین برنامه کاربردی، قالب جدید برای شهر هوشمند، صنایع هوشمند و محصولات مختص بازار مصرف کننده می باشد و نیاز های امنیتی مدیریت شهری، صنایع و کاربران را برطرف می نماید.

پلیس هوشمند قلب شهر داهوا، روند انجام کار ها را بهبود بخشیده و نیاز های واحد امنیت عمومی شهر را برطرف می سازد و با استفاده از داده های عظیم، یک سامانه جدید پلیس هوشمند و راه کار هدایت دقیق، کاربردی و هوشمند تیم اعزامی مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می دهد. شرکت فن آوری های به همراه نیروی پلیس هانگژو، با استفاده از پلیس هوشمند ، یک مدل فراگیر پلیس هوشمند را طراحی کرده و به مرحله اجرا در آوردند.

راه کار کنترل هوشمند ترافیک قلب شهر داهوا، بر روی امنیت جاده ها و بهبود وضعیت ترافیک تمرکز دارد. این راه کار با بکارگیری پلتفرم داده های عظیم، دوربین های هوش مصنوعی، مرکز عملیاتی ترافیک و دستورات AR 3 بُعدی، به طور مداوم وضعیت ترافیکی را کنترل کرده و بهبود می بخشد و نتایج ارزشمندی برای کاربر فراهم می آورد.

راه کار امنیت عمومی قلب شهر داهوا، نمایانگر هسته این راه کار یعنی، پوشش، حسگر، ارتباط و هوش تمام عیار می باشد. شرکت فن آوری های داهوا، در خلال نمایشگاه، راه کار امنیت اجتماعی خود را به نمایش گذاشت، این راه کار شامل مدیریت دقیق افراد، خودرو ها، واحد های مسکونی، رویداد ها، خدمات اجتماعی، مدیریت املاک و اطلاعات مالکین می باشد.

راه کار کنترل هوشمند آتش قلب شهر داهوا، دارای بالاترین سطوح امنیت و برنامه ریزی با جزئیات دقیق، در سامانه های کنترل آتش می باشد و می تواند در واحد های مسکونی، خیابان ها، مناطق، شهر ها و حتی کل استان مورد استفاده قرار بگیرد. لازم به ذکر است که کلیه محصولات کنترل هوشمند آتش داهوا، کاملا در کارخانه های داهوا تولید شده و با توجه به کیفیت بالای آن ها، می توانند در سناریو های مختلفی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار بگیرند. سامانه کنترل هوشمند آتش داهوا با فن آوری های به روز خود، موجب پیشرفت چشم گیری در زمینه هوشمند سازی این صنعت شده است.

شرکت فن آوری های داهوا، در بخش محصولات هوش مصنوعی-که بیشترین بازدید را نیز داشت- الگوریتم های هوش مصنوعی خود را به نمایش گذاشت. این الگوریتم ها با جمع آوری و یک پارچه سازی نقاط قوت و بی نظیر دیگر محصولات، راه کارها، پلتفرم ها و الگوریتم های داهوا، موجب شده اند که رقابت با این محصولات سخت تر از گذشته شود.

 در قسمت محصولات شناسایی چهره، راه کار های مختلف در اندازه های کوچک و بزرگ، جهت سناریو های مختلف ششناسایی چهره و حفاظت محیطی به نمایش گذاشته شد. این محصولات با بهره گیری از هوش مصنوعی و ذخیره تصویر چهره، قابلیت ارسال داده ها به مرکز و تجزیه تحلیل داده های عظیم را به همراه دارند.

ساختار های تصویری داهوا، با بکار گیری دوربین های هوش مصنوعی، قادر به تجزیه تحلیل همزمان چهره، خودرو، خودرو های غیر موتوری، و مشخصات با جزئیات هستند و تا حدود زیادی توانایی ذخیره وقایع و جمع آوری داده های عظیم را بهبود می بخشند.

راه کار هوشمند حافظت محیطی داهوا، با به کار گیری فن آوری های هوشمند، درصد هشدار های اشتباهی که در اثر حرکت حیوانات و یا برگ درختان به وجود می آید را تا حدود زیادی کاهش داده و هشدارهای دقیق تری ارائه می دهد.

دستگاه های سری هوش مصنوعی داهوا، پیشرفتی شگرف نسبت به سامانه های قدیمی محسوب می شوند. این سامانه شامل پلتفرم DSS7016 می باشد که قادر است اطلاعات، پلتفرم ها و فضا های ذخیره سازی را  با یکدیگر یک پارچه کرده و سامانه ای هوشمند و انعطاف پذیر به کاربران ارائه دهد.

همچنین بخوانید:  خريد دوربين مداربسته در شهر تكاب

داهوا در سال جاری سرور شناسایی چهره خود با نام X80 را نیز راه اندازی کرد. این سرور، مختص کار در اندازه های فوق العاده بزرگ طراحی شده و می تواند تا ۱٫۶ میلیارد چهره را در خود ذخیره کرده و در هر ثانیه ۲۰ میلیارد چهره را با یکدیگر مقایسه کند. این محصول می تواند درخواست کاربر را بلافاصه به مرحله اجرا گذاشته و به سرعت نتیجه را ارئه دهد، به طور مداوم و متمرکز قابل توسعه می باشد، و انرژی و فضای نصب را کاهش می دهد و مناسب سامانه های پلیس، مدیریت ترافیک و امنیت عمومی در مقیاس بزرگ می باشد.

شرکت فن آوری های داهوا محصولات دیگر خود را نیز در این نمایشگاه به نمایش گذاشت. این محصولات شامل دوربین تحت شبکه پانورامیک با چند حسگر و رزولوشن ۶۴مگا پیکسل به علاوه دوربین های گردان، دوربین های پانورامیک، دوربین های تمام رنگی(دید درشب)، محصولات HDCVI 5.0 و دیگر محصولات نظارت هوشمند می باشند. داهوا همچنین نسل بعدی محصولات اینترنت اشیاء و فن آوری های هوشمند خود از قبیل پهباد ها، کنترل آتش سوزی، تخلیه دود، انبار داری و ربات های هوشمند گشت زنی را به نمایش گذاشت. کاربرد های شگفت انگیز این محصولات، توجه تعداد زیادی از مراجعین نمایشگاه را به خود جلب کرد که هر کدام در صنایع مختلفی فعالیت داشتند.

همانند محصولات اینترنت اشیاء، محصولات IMOU(خانه هوشمند) داهوا نیز در نمایشگاه عرضه شد و برند جدید این محصولات کارایی و کیفیت خود را به معرض نمایش گذاشتند. محصولات هوشمند IMOU شامل قفل هوشمند شناسایی چهره K8، دوربین بازدارنده هوشمند، دوربین گردان، دوربین پانورامیک ۷۲۰ درجه، و دیگر راه کار های هوشمند، در راستای ارائه مفهوم “لذت زندگی هوشمند”، کاربران را قادر می سازند که در سرتاسر جهان، از زندگی ایمن تر، شادمان تر و آزادانه تر، به پشتوانه فن آوری هوشمند، لذت ببرند.

در خلال نمایشگاه، انجمن های “قلب شهر” داهوا با اشتیاق زیادی برگزار شد و محصولات پیشرفته و مقالات تحقیقاتی داهوا، به جهت به اشتراک گذاری راه کار های همه جانبه، در این انجمن ها معرفی شدند. راه کار های همه جانبه داهوا شامل پلیس هوشمند، کنترل ترافیک هوشمند، پارک هوشمند داهوا و فروشگاه هوشمند می باشد.

 

خلاصه مطالبی که در انجمن های داهوا برگزار شد به شرح زیر است :

 

 

انجمن پلیس هوشمند :

 

 

راه کار پلیس هوشمند با به کارگیری ذخیره آنلاین وقایع، محاسبه آنلاین داده ها و ارائه آنلاین دستورات، برنامه ریزی دقیق و سطح بالا با توجه به استاندارد های مختلف صحنه های جرم مبتنی بر واقعیت، و اصول طراحی با جزئیات دقیق به جهت هماهنگی با روال کار پلس، نقاط ضعف موجود را برطرف کرده و در مصرف منابع پلیس صرفه جویی می کند و پیشرفت و حرکت نیروی پلیس به سمت فن آوری اطلاعات را تسریع می کند.

انجمن کنترل ترافیک هوشمند :

 

 

راه کار کنترل هوشمند ترافیک داهوا نیز با بکار گیری فن آوری های هوشمند سطح بالا و برنامه ریزی های دقیق و جزئی، به عنوان راه کاری جدید در جهت کنترل دقیق و بدون خطای ترافیک شهری در شهر هوشمند به حساب می آید.

 

انجمن شهر صنعتی هوشمند داهوا :

 

راه کار هوشمند شهر صنعتی داهوا، با یک پارچه سازی سامانه دسترسی از طریق شناسایی چهره و محصولات و راه کار های کنفرانس تصویری هوشمند، نظارت افراد، خودروها و اشیاء داخلی ساختمان های اداری، مسکونی، واحد های تولید و غیره را بسیار آسان تر کرده است و برای همگان محیطی ایمن، کاربردی و راحت فراهم آورده است.

 

انجمن فروشگاه هوشمند :

 

 

راه کار ابری عمومی داهوا، با استفاده از حسگر های آفلاین، داده های مربوط به افراد، اجناس و بخش های مختلف را جمع آوری کرده و داده های هر قسمت را در یک “جزیره داده ها” ذخیره کرده و در نهایت تمام جزایر را به یک فضای ابری به نام “مغز داده” (Data Brain) ارسال می کند و این مرکز با تجزیه تحلیل داده ها، راه کار های کاربردی در جهت مدیریت فروش، تولید، مدیریت انبار و بازاریابی ارائه می دهد.

شرکت فن آوری های داهوا، به عنوان شرکت برتر در زمینه خدمات و راه کار های اینترنت اشیاء متمرکز در سامانه های نظارت تصویری، بر روی نو آوری در فن آوری، و ارائه محصولات پیشرفته و برطرف سازی نیاز های بازار، تمرکز کرده و راه کار های کاربردی به جهت برطرف سازی نیاز های کاربران ارائه خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X