حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بازدید رئیس جمهور زیمبابوه و هیات همراه از دفاتر مرکزی داهوا

بازدید رئیس جمهور زیمبابوه و هیات همراه از دفاتر مرکزی داهوا

شرکت فن آوری های داهوا به دلیل دارا بودن مهارت های خاص در زمینه تامین تجهیزات امنیتی به خصوص امنیت عمومی و ملی، همواره مورد توجه دستگاه های دولتی و کشورهایی است که به دنبال توسعه و بهبود وضعیت امنیت اجتماعی و ارتقاء تجهیزات امنیتی خود هستند.

***

رئیس جمهور زیمبابوه، از دفاتر مرکزی داهوا دیدن کرد

در ششم ماه آپریل سال ۲۰۱۸، رئیس جمهور زیمبابوه آقای امرسون منانگاگوا و همراهان ایشان، از دفاتر مرکزی داهوا دیدن کردند. ریاست داهوا آقای فو  لی کوان، به همراه آقای مایکل چن معاون اول مدیر کل تجارت برون مرزی داهوا، از میهمانان گران قدر خود به گرمی استقبال کردند.

 رئیس جمهور زیمبابوه پس از تحویل گرفتن کرسی ریاست جمهوری در نوامبر ۲۰۱۷، اولین سفر خارجی خود خارج از قاره آفریقا را به دعوت رئیس جمهور ژی جینپینگ، به چین انجام داد. کشور زیمبابوه یکی ازمناطق تاثیر گذار در به وجود آمدن تمدن در قاره آفریقا می باشد، و رئیس جمهور منانگاگوا به دنبال خلق موقعیت برای بازسازی وضعیت اقتصادی و استفاده از فرصت های پیش آمده برای توسعه و سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

آقای فو لی کوان، به گرمی از رئیس جمهور منانگاگوا و هیات همراه ایشان استقبال کردند. آقای فو لی کوان در این بازدید، توانایی های اصلی داهوا، در صنعت نظارت تصویری را به مهمانان خود معرفی کرد و در مورد برنامه توسعه تجاری داهوا در آفریقا توضیح داد. ایشان افزود که داهوا به طور مداوم رابطه تجاری خود را به خوبی با بازار زیمبابوه حفظ کرده، و به دنبال مشارکت در توسعه اقتصادی زیمبابوه در آینده می باشد. ایشان همچنین آرزو کردند که ملاقات رئیس جمهور زیمبابوه از چین، نتایج خوبی به همراه داشته باشد.

 رئیس جمهور منانگاگوا اعلام کردن که بازدید از دفاتر مرکزی داهوا بسیار لذت بخش بوده و از این موضوع قدردانی کردند. ایشان افزود که بازدید از شوروم داهوا، انگیزه بالایی به ایشان داد و همچنین دید ایشان نسبت به این موضوع باز تر شده است. ایشان در ادامه افزودند که شرکت فن آوری های داهوا، دارای فن آوری های پیشرفته و محصولاتی است که می توانند در برقراری قانون و ایجاد امنیت عمومی، محافظت در برابر جرائم در فرودگاه ها و فروشگاه های بزرگ و همچنین در حفظ امنیت مرز های کشوری، نقش به سزایی ایفا کنند. رئیس جمهور منانگاگوا معتقد است که این توانایی ها می توانند در توسعه و پیشرفت مداوم زیمبابوه تاثیرگذار باشند. شرکت فن آوری های داهوا نیز امیدوار است که بتواند در بازسازی زیمبابوه مشارکت کند.

 شرکت فن آوری های داهوا در سال ۲۰۰۸ وارد بازار آفریقا شد و از آن زمان این بازار رو به رشد بوده است. داهوا از سال ۲۰۱۵ شرکت های تابعه خود را در افریقای جنوبی، کنیا، تونس و مراکش تاسیس کرده تا بتواند به طور مستقیم به مشتریان و همکاران خود در آفریقا خدمات فروش و پشتیبانی ارائه کند. شرکت داهوا در سال ۲۰۱۴ وارد بازار زیمبابوه شد و از آن زمان توانسته شبکه تجاری خود را در این کشور گسترش دهد. امروز آفریقا در حال بهبود و توسعه و گسترش امور تجاری خود می باشد و از این رو شرکت فن آوری های داهوا می تواند کمک شایانی به بازار تجهیزات امنیتی کرده و به مشتریان و همکاران خود در منطقه خدمات بدهد.

شرکت فن آوری های داهوا به شدت در حال تلاش است تا به تامین کننده برتر در زمینه تجهیزات اینترنت اشیاء مبتنی بر تصویر در جهان تبدیل شود. داهوا با ماموریت “زندگی هوشمند تر، جامعه ایمن تر” بر روی نوآوری، کیفیت و خدمات تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X