حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ارائه ی سری های مینی PT/PTZ جهت نصب آسان و کنترل از راه دور توسط شرکت داهوا

ارائه ی  سری های مینی PT/PTZ جهت نصب آسان و کنترل از راه دور توسط شرکت داهوا

شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده ی راهکارهای نوین، مناسب IoT و خدمات مناسب در جهان، جهت بهبود روند نصب و افزایش کارآیی و افزایش گستره ی محصولات نظارت تصویری و دوربین ها، سری های مینی PT/PTZ ، دوربین های کوچک pan  و tilt با گستره ی مختلف را ارائه می دهد. این سری محصولات PT/PTZ، با طراحی مناسب و کارآیی بالا یک راهکار کارآمد و مقرون به صرفه را برای انواع مختلف کاربرد های کوچک و متوسط مانند خرده فروشی ها، هتل ها، سوپر مارکت ها ، ورودی ها و غیره ارائه می دهند.

در گذشته عموماً دو روش برای تنظیم زاویه ی مناسب جهت نظارت مناسب وجود داشت که مراحل نصب را پیچیده می کرد که به این صورت بود که نصاب ها، می توانستند با کمک یک تستر دوربین را تنظیم کنند یا یک نفر در اتاق کنترل به صفحه نمایش نگاه کند و شخص دیگر مطابق آن دوربین را تنظیم کند. با وجود سری های مینی PT / PTZ ، دیگر به این دو روش نیاز نیست، چرا که می توانید هر زمان، از طریق یک کامپیوتر از راه دور زاویه دوربین را تغییر دهید ، بنابراین هزینه های کمتری برای این کار می پردازید که سبب کاهش هزینه خرید لوازم جانبی اضافی می شود.

مزیت دیگر سری مینی PT/ PTZ  که سبب رقابتی بودن این سری محصولات می شود این است که در این سری محصولات محدوده ای که نیاز به نظارت با دقت بالا دارد در نظر گرفته شده است. از آنجا که دوربین ها دیگر در یک زاویه ثابت نیستند ، با چرخاندن دوربین می توان منطقه مورد نظارت را گسترش داد. به عبارت دیگر، کاربران نیاز به خرید دوربین های بیشتر برای گسترش دامنه ی نظارت ندارند و در نتیجه سبب کاهش هزینه های مشتریان می شوند.

همچنین بخوانید:  پهباد داهوا X820 و تضمین امنیت عمومی

علاوه بر این، کاربران از طریق سری محصولات مینی  PT/PTZ، در صورت بروز حادثه یا یک اتفاق، با استفاده از زوم می توانند جزئیات با وضوح بیشتری را مشاهده کنند که این عملکرد با استفاده از دوربین های IP داهوا امکان پذیر هست. پیش بینی می شود که خانواده ی مینیPT/PTZ از محصول جدید خود با عنوان DH-SD1A404XB-GNR  استقبال می کنند که از قابلیت هایی چون: شمارش افراد، Heat map برای شمارش و کنترل رفت و آمدها، پشتیبانی می کند.

به طور کلی، سری های جدید مینی  PT/PTZ دارای قدرت زوم اپتیکال و عملکرد دقیق pan/tilt  هستندکه ضمن صرفه جویی زیادی در هزینه و نیروی کار از نظر نصب آسان هستند، که این مزیت باعث می شود برای کاربران که در آن مناطقی هستند که استفاده از نیروی کار سبب هزینه های بالا شود، انتخاب مناسبی می باشد. شرکت فناوری های داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X