حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

حمایت شرکت داهوا از باشگاه خیریه گلف دختران و پسران

حمایت شرکت داهوا از باشگاه خیریه گلف دختران و پسران

 

 

شرکت فناوری های داهوا، یکی از بزرگ ترین ارائه دهنده ی راهکارهای هوشمند فناوری IoT و خدمات کارآمد، به همراه سیستم های امنیتی JMG و Pacific Premier Bank و دیگر حامیان، به حمایت مالی باشگاه های دختران و پسران دره هانتینگتون و کالیفرنیا پرداخته اند.

***

 این مسابقات گلف، بیست و چهارمین سال است که برگزار می شود و هدف آن ارائه ی سود بالای ۱۰۰,۰۰۰ دلار برای این تیم می باشد. شرکت فناوری های داهوا، به عنوان یک حامی مالی در سطح بالا و سه حامی دیگر در این امر، شرکت خواهند داشت.

آقای تیم وانگ؛ مدیر عامل شرکت فناوری داهوا در امریکا، خاطر نشان کرد : ” شرکت داهوا، بسیار خوشنود و مفتخر است که از یک موسسه خیریه مشهور که تاثیر عمیق و مهمی بر زندگی جوانان دارد، حمایت می کند. تعهد ما به این نهاد ملی و محلی غیر سهامی پر رنگ است و جامعه را در راستای ایجاد انگیزه و زندگی شادی بخش سوق می دهد.”

مسابقات گلف در پانزدهم ماه می برگزار می شود و سبب ایجاد تغییر مثبت در زندگی بیش از ۱۱,۰۰۰ نفر از کودکان و نوجوانان در معرض خطر در دره ی فونتین، ساحل هانتینگتون و بیش از ۶۰ ناحیه از مناطق کالیفرنیا، می شود. همچنین می توان به خدمات و اقدامات مثبت این خیریه برای پیش دبستانی ها، مراکز تفریحی، هنرهای نمایشی، مراکز تناسب اندام، لیگ های بسکتبال، لیگ های فوتبال و حمایت از خانواده ها اشاره کرد.

همچنین بخوانید:  شرکت ZWIPE اکسز کنترل 2.0 را برای تشخیص سریع هویت عرضه کرد.

سیستم ها امنیتی JMG ، برای اولین بار مسابقات گلف را در سال ۱۹۹۵ برگزار کرده است که به عنوان راهی برای دسترسی اهداف کودکان در تمام سنین، حتی از بدو تولد تا دبیرستان، می باشد و به برنامه های توسعه ی جوانان کمک می کند تا در مدرسه و زندگی موفق شوند. حمایت های شرکت داهوا، شامل: تهیه غذا، تدریس، برنامه های کاربردی برای ورزش ها، هنر، STEM (علوم تجربی، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات) و توسعه ی رهبری، می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، به سایت https://www.jmgsecurity.com/golf، مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X