حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سازگاری ۸۸ مدل دیگر از دوربین‌های تحت شبکه داهوا با QNAP NAS

هانگژو، چین / ۲۵ جولای ۲۰۱۸، فناوری داهوا، یکی از پیشگامان ارائه دهنده‌ی راهکار در صنعت نظارت تصویری جهانی، امروز اعلام کرد که ۸۸ مدل دیگر از دوربین‌های تحت شبکه سری ECO-savvy 3.0،Wi-Fi 265 و H.265 PTZ با QNAP NAS متعلق به شرکت QNAP® Systemsسازگار است. اکنون مشتریان بیشتری قادر به انتخاب دوربین‌های تحت شبکه فناوری داهوا در هر موقعیتی برنامه هستند.

 

سری دوربین‌های داهوا Eco-savvy 3.0 می‌تواند جریان‌های تصویری ۴K را در ۱۵ فریم در ثانیه به صورت زنده فراهم آورد و برنامه‌های امنیتی را با طیف وسیعی از ویژگی‌های تشخیص هوشمند شامل تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط مجازی و تشخیص نفوذ ارائه دهد. سریWi-Fi 265 داهوا از قابلیت‌های پشتیبانی از فشرده‌سازیH.265، تشخیص انسان و ردیابی هوشمند برخوردار است. دوربين H.265 PTZداهوا مي‌تواند محدوده وسیع تحت نظارت را با جزئياتی واضح ارائه دهد، در حاليکه آخرين فشرده‌سازي H.265 فضاي پهناي باند را به نصف کاهش مي‌دهد تا از ضبط تصاوير با کارایی بالای امنيتی و کاهش هزينه اطمينان حاصل کند.

اصول هدایت فناوری داهوا عبارت است از:

قابلیت دسترسی، ادغام و نوآوری. در سال گذشته، این شرکت با مشهورترین پلتفرم‌های سایر شرکت‌ها، در این مورد مانندQNAP NAS ، کار کرده است تا میزان کاربرد دوربین‌های آن را گسترش دهد. این موضوع کاربران امنیتی را قادر می‌سازد که از محصولات و خدمات ارائه شده توسط فناوری داهوا در برنامه‌های بیشتری بهره‌مند شوند.

درباره شرکتQNAP Systems

شرکتQNAP Systems که دفتر مرکزی آن در تایپه، تایوان واقع است، مجموعه‌ای جامعی از Cutting-Edge Network-Attached Storage (NAS) و راهکارهای نظارت تصویری را بر پایه‌ی اصول قابلیت استفاده، امنیت بالا و مقیاس پذیری انعطاف پذیر ارائه می‌دهد. QNAP محصولاتNAS را با کیفیتی بالا برای کاربران خانگی و تجاری ارائه می‌دهد و راهکارهایی برای ذخیره سازی، تهیه نسخه پشتیبان / عکس فوری، مجازی سازی، کار گروهی، چندرسانه‌ای و غیره را ارائه می‌دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X