امتیاز4.5/5
تعداد بازدید21

داهوا، برنده ی جایزه کالدرون طلایی

فراگستر آنلاین – یازدهم آبان ۱۳۹۶ – ۱۰:۱۵ قبل از ظهر

 

دوربین سوپر استارلایت تشخیص چهره ۴K تحت شبکه داهوا، جایزه کالدرون طلایی (Golden Cauldron Award) نمایشگاه CPSE سال ۲۰۱۷ را کسب کرد.

 

همیشه اول و برتر بودن اتفاقی نیست، بلکه نتیجه سعی،تلاش، تحقیق، مشاهده و تجربه می باشد. دوربین ۸ مگا پیکسلی تحت شبکه فوق استارلایت تشخیص چهره داهوا (DH-IPC-HF81249F-FR)، این بار توانست با اختلاف نسبت به دیگر رقبا، جایزه Cauldron طلایی را کسب کند، این جایزه مهم ترین و معتبر ترین جایزه ایست که توسط CPSE به یک محصول تعلق داده می شود.

***

نمایشگاه عمومی سامانه های امنیتی چین(CPSE)، در جهت اهدای معتبر ترین جایزه خود، مراسمی را در هتل بین المللی خطوط هوایی شِنزِن (Shenzhen)، در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۱۷ برگذار نمود. دوربین تحت شبکه ۸ مگا پیکسلی فوق استارلایت مخصوص تشخیص چهره شرکت فن آوری های داهوا (DH-IPC-HF81249F-FR)، به دلیل کارایی بی نظیر، طراحی نوع آورانه خلاقانه و تجربه کاربری (رابط کاربری) برتر خود، شانزدهمین جایزه Cauldron طلایی (Golden Cauldron Award) را کسب کرد.

جایزه Cauldron طلایی برای داهوا

جایزه Cauldron طلایی، بالاترین افتخاری است که توسط CPSE به محصولات برتر در صنایع امنیتی داده می شود.برنده این جایزه بر اساس گزارشات ۱۰ ماهه در مورد ارزیابی های نظیر به نظیر، بازخورد کاربرها و داده های شاخص نظرسنجی امنیتی CSDI، تعیین می شود. این گزارشات جهت دست یابی به یک ارزیابی چند بعدی،از لحاظ کیفیت، کارایی، پذیرش در بازار و تاثیر در زمینه مورد استفاده، تهیه می شوند و برنده نهایی بر اساس همین گزارشات و بررسی ها، توسط CPSE انتخاب می شود. دوربین ۸ مگاپیکسلی تحت شبکه سوپر استارلایت تشخیص چهره ، بر همین اساس، به عنوان برنده این جایزه انتخاب شد.این جایزه، به خوبی بیانگر تکنولوژی پیش رفته و قدرت تشخیص نیازهای مشتری تسط داهوآ، در صنعت نظارت می باشد.

دوربین ۸ مگا پیکسلی تحت شبکه سوپر استارلایت تشخیص چهره داهوا (DH-IPC-HF81249F-FR)

 

هنگامی که فراگیری ژرف، تشخیص چهره، رزولوشن ۴K، استارلایت و دیگر تکنولوژی های پیشرفته با یکدیگر یک پارچه شده و در یک دوربین استفاده شوند، کاربردی فراتر از تصور خواهند داشت. دوربین های ۸ مگا پیکسلی تحت شبکه سوپر استارلایت تشخیص چهره داهوآ نیز به همین طریق عمل می کنند. طرح بدنه فلزی با ترکیب رنگ های کلاسیک سفید و سیاه، حس خوبی از علم و فناوری به جا می گذارد. همچنین یک Heat Sink فلزی داخل بدنه تعبیه شده، تا حرارت دوربین را پایین تر آورده و دوربین بتواند در شرایط عادی، عملیات مورد نظر را انجام دهد. این دوربین مجهز به سنسور ۱۱ مگا پیکسلی ۴٫۳ اینچی CMOS می باشد، تا بتواند رزولوشن ۴K را به خوبی پشتیبانی کند. این دوربین با استفاده از الگوریتم های پردازش سیگنال های تصویری پیشرفته، قادر است در شرایط لوکس ۰٫۰۰۰۵ تصویر رنگی و در لوکس ۰٫۰۰۰۱ تصویر سیاه سفید با رزولوشن ۸ مگا پیکسل ارائه دهد. این فناوری به معنی تولید تصاویر واضح و عملکرد تصویر سازی بی نظیر دوربین در شب می باشد.

همچنین بخوانید:  لیست قیمت داهوا فراگستر دوربین مداربسته ، DVR و NVR

بزرگ ترین خصوصیت دوربین ۸ مگاپیکسلی تحت شبکه سوپر استارلایت تشخیص چهره داهوآ، عملکرد این دوربین در تشخیص چهره و استخراج خصوصیات چهره می باشد که بر اساس فناوری های فراگیری عمیق در تشخیص چهره، الگوریتم ردیابی، الگوریتم درجه بندی وضوح چهره و الگوریتم تشخیص چهره کار می کند. این محصول دارای توانایی های های تشخیص چهره، انتخاب چهره، افشای چهره، بهبود چهره و دیگر توانایی های پر کاربرد می باشد. این دوربین همچنین می تواند تعداد ۸ خصوصیت ساختاری و ۵ حالت چهره را تشخیص بدهد. این دوربین می تواند تا ۱۰٫۰۰۰ چهره را با یک دیگر مقایسه کند و دیگر نیازی به یک سرور و نرم افزار هوشمند نمی باشد. از این محصول می توان به طور گسترده در پروژه های بزرگ و دارای شرایط نوری نا مناسب، استفاده نمود، پروژه هایی همچون امنیت عمومی، شهر امن، مالی، قضایی، دولتی، مدارس و فرودگاه ها، که نیازمند ذخیره و مقایسه چهره ها می باشند. همچنین می توان با توجه به نیاز و درخواست مشتری، این محصول را تغییر داده تا نیاز های مشتری برآورده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران - میدان توحید خیابان پرچم پلاک 10 ساختمان فراگستر
021-53862
X