حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

یکپارچگی سرورهای داهوا با نرم افزار مایلستون

قابلیت  همگام سازی دستگاه ضبط کننده ی EVS IPSAN  و سرور EVS با Milestone XProtect VMS

 

 

 

شرکت داهوا، با گذشت زمان، تولید محصولات متنوع و افزایش نفوذ در بازارهای جهانی، همواره در جهت ارتقا محصولات خود تلاش می کند و به دنبال تامین نیاز های مشتریان خود می باشد. این شرکت سری جدیدی از دستگاه های ذخیره ساز و سرورهای خود را ارائه کرد که با نرم افزار Milestone XProtect VMS سازگاری بیشتری دارند که در ادامه به تشریح آن ها می پردازیم.

 
***

 
شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده ی راهکارهای مناسب در سیستم های نظارت تصویری در جهان، اعلام کرد که دستگاه های ضبط کننده ی EVS7000 & EVS5000 از سری های IPSAN   و همچنین سرورهای سری های ES512 & ES311  داهوا، در حال حاضر قابلیت سازگاری و همگام سازی با نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone XProtect  را دارا هستند. این قابلیت، به کاربران این اجازه را می دهد که از راهکارهای مناسب IPSAN   و سرورهای کارآمد داهوا، جهت ذخیره سازی مناسب و مقرون به صرفه ی ویدئو ها و تصاویر در کاربردها و پروژه های مختلف خود استفاده کنند.

 

 

  EVS ، یک محصول توسعه یافته و ترکیبی از SAN   می باشد که برای رفع نیازهای گسترده در سیستم های نظارت تصویری، طراحی و در نظر گرفته شده است.EVS  ، با قابلیت های یکپارچه و جریان های مستقیم ویدیوئی، می تواند بدون نیاز به سرور ضبط، به ویدئو و تصاویر ضبط شده دسترسی داشته باشد و آن ها را مدیریت کند و سیستم های کارآمد و مقرون به صرفه را ارائه دهد. EVS، به عنوان یک محصول ذخیره ساز هیبریدی، می تواند به عنوان راهکار مناسب ذخیره سازی، در استاندارد  IPSAN مورد استفاده قرار گیرد و با همگام سازی با سرور نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone XProtect   (VMS)  ، به راحتی راهکارهای  مناسب و مقرون به صرفه دیگری را ارائه  دهد.

همچنین بخوانید:  برگزاری همایش های تجاری به جهت جذب مشتری توسط داهوا

 

 

 

سرور سری ES  داهوا، یک سرور استاندارد حاوی رک می باشد که بر اساس پردازنده ی Intel® Xeon®، طراحی شده است. این سرور، بر اساس  تمامی قابلیت های مدلاتور، طراحی شده است و هدف آن ارائه خدمات و راهکارهایی کارآمد، قابل اطمینان، همراه با مصرف بهینه انرژی، کاهش اتلاف انرژی حرارتی و گرمایی می باشد. سرور ES512 ، یک سرور مناسب برای امنیت و نظارت سایت هایی است که با نرم افزار مدیریت تصاویر Milestone XProtect   (VMS)  کار می کنند، این سرور، برای رایانش با کاربردهای موثر و مختلف تجاری، مورد استفاده قرار می گیرد و گزینه ها و راهکارهای کارآمد و موثری را برای نیازهای روز افزون کاربران فراهم می سازد.

سیستم Milestone ، در سال ۱۹۹۸ تاسیس شده است و یکی از ارائه دهندگان راهکارهای مناسب در نرم افزاری های مدیریت تصاویر تحت شبکه(VMS)  با پلت فرم های عمومی می باشد و برای ارائه ی نرم افزارهای پلت فرم ویدئویی تجاری با کیفیت بالا، در نظر گرفته شده است و قابلیت همگام سازی با نرم افزار ها و سخت افزار های مختلف را داراست و می تواند راه کارهای امنیتی مناسب را به آن ها ارائه دهد.

در واقع اهداف ما تامین نیازها، بهبود مراحل و فرآیندهای سازمانی مشتریان در سطح جهان، افزایش امنیت و مدیریت بیشتر، ادغام و توزیع داده های ویدئویی دیجیتال هستند.

 

 در حال حاضر PTZ , NVR , IPC , XVR  و دوربین های حرارتی با Milestone   همگام شده اند. همکاری مداوم و طولانی با شرکت های پلت فرم  VMS معروف جهان مانند Milestone، نشانگر کارایی بالا و موثر محصولات داهوا می باشد.
شرکت داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X