امتیاز4.5/5
تعداد بازدید20

کسب مقام دوم توسط داهوآ در مسابقات CAST

فراگستر آنلاین – نهم دی ماه ۱۳۹۶- ساعت ۱۱٫۳۰

کسب مقام دوم توسط داهوآ در دومین دوره از مسابقات ملی روش های نوآورانه CAST

دوربین Global Shutter مبتنی بر TRIZ داهوآ ( این سری از دوربین ها از حسگر های CCD (Charge Coupled Device) استفاده می کنند) برنده مقام دوم، دردومین دوره از مسابقات روشهای نوآورانه برجسته چین (CAST) گردید.

 

***

اتحادیه علوم و فناوری چین (زین پس از آن با نام CAST یاد می شود)  برای تقویت استعدادهای خلاق و مبتکر، از سال ۲۰۱۶ مسابقاتی در زمینه روش های نوآورانه برگزار کرده است. امسال در حدود ۱۲۰۰ شرکت کننده، از بیش از ۶۰۰ شرکت فنی مهندسی کوچک و بزرگ، از ۳۱ نقطه مختلف چین، در این مسابقات شرکت کردند. پس از ۳ ماه رقابت شدید، شرکت فنآوری های داهوآ، تامین کننده برتر صنعت سامانه های در جهان، توانست در میان ۱۵۰ رقیب خود، موفق به کسب مقام دوم نائل شود.

 


شرکت داهوآ، مدت هاست که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه خود قرار داده، و تمامی نیروی خود را در جهت توسعه ایده های مبتکرانه ، خلاقانه و افزایش روحیه نوآوری بکار گرفته است.  شرکت داهوآ از سال ۲۰۱۶، برای کارشناسان کلیدی بخش تحقیق و توسعه خود، دوره های تخصصی نوآوری فراهم کرده که در حدود ۱۲۰ نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. این دوره ها در راستای تربیت تعدادی مدرس در داخل داهوآ، برای ترویج افکار نوآورانه، و دریافت نتایج ۱۰۰% و موفقیت آمیز در  زمینه های مورد نظر، فراهم شده اند.

 

همچنین بخوانید:  ذخیره سازی بر EVSوESS داهوا


در حال حاظر، داهوآ به عنوان شرکت نوآور برجسته در ایالت ژِجیانگ (Zhejiang) شناخته شده است. داهوآ با ادامه همین راه، در پروژه های سال ۲۰۱۸ نیز نوآوری های بسیاری خواهد کرد، که موجب افزایش گسترده در کارایی و توسعه محصولات جدید خواهد شد.

داهوآ با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر” بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات تمرکز داشته و به تمامی مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران - میدان توحید خیابان پرچم پلاک 10 ساختمان فراگستر
021-53862
X