حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

کسب رتبه ی اول محصولات AI شرکت داهوا   

شرکت فناوری داهوا، با ارائه ی محصولات کارآمد خود توجه بسیاری از مشتریان، تولید کنندگان این صنعت را به خود جلب کرده و همواره در راستای رضایت بیشتر مشتریان، تلاش می کند و این توانایی ها، این شرکت را قادر به کسب موفقیت بسیار در رقابت های مختلف جهانی کرده است که در ادامه به آن می پردازیم.

 

 

***

 

همانطور که در وب سایت رسمی ارزیابی معیار دید KITTI  نشان داده شده است، روش SF  شرکت داهوا،  قادر به کسب رتبه اول شد و دو رتبه جهانی در رقابت های ارزیابی جریان صحنه و ارزیابی جریان نوری KITTI   در سال ۲۰۱۵ را از آن خود کرد. در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸  نرخ های ارزیابی برای SF-all  ، ۷٫۵۸% و برای Fl-all  ،۵٫۴۵%   اعلام شد.

 

 

روش SF شرکت داهوا، در کسب رتبه ی اول در ارزیابی جریان صحنه KITTI 2015

 
 

روش SF تکنولوژی شرکت داهوا، در کسب رتبه ی اول در ارزیابی جریان نوری KITTI 2015

 

 

مجموعه معیارهای دیداری KITTI، یک پلت فرم ارزیابی سیستماتیکی است که برای ارزیابی عملکرد رایانه، طراحی شده اند. این مجموعه، با همکاری و حمایت موسسه فناوری کارلسروهه و موسسه فناوری تویوتا درشیکاگو ایجاده شده اند که احتمالا اولین و بزرگترین مجموعه سنجش جهانی در سیستم رانندگی خودکار می باشند. مجموعه ی KITTI ، داده هایی از تصاویر واقعی زندگی می باشند که شامل مناظر مختلف خیابان های شهری در مرکز شهر کارلسروهه، جاده های روستایی و بزرگراه ها می شوند. هر تصویر شامل سنایورهای مختلفی است که شامل  بیش از ۱۵ وسایل نقلیه و ۳۰ عابران پیاده می باشد و قابلیت هم پوشانی صحنه را داراست. مجموعه ی معیار دید KITTI  ، شامل معیارهای اصلی استریو، جریان نوری، حساسیت بصری، تشخیص و ردیابی اشیا می باشند.

 

درباره ی جریان  نوری و جریان صحنه :

 

روش جریان صحنه، می تواند به طور همزمان موقعیت ۳D  و حرکت ۳D  جسم در صحنه را در نظر بگیرد. این الگوریتم برای ارزیابی فضای هندسی جسم در محیط، مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که ارزیابی با اطلاعات معنایی ترکیب شود، می تواند به طور کامل، محیط را تحت نظر بگیرد. نتیجه برآورد جریان صحنه ۳D  را می توان به نتیجه تطبیق ۳D  و نتیجه جریان نوری تقسیم کرد و می توان جریان نوری را تصویری از جریان صحنه با سیستم مختصات تصویر دو بعدی در نظر گرفت.

همچنین بخوانید:  معرفی نمایندگان رسمی فراگستر الکترونیک-جناب آقای منصوری-آمل

 

 

رقابت های جریان نوری و صحنه ی KITTI ، برای شرکت فرصت های مهم را برای گسترش تحقیقات مستقل و توسعه ی الگوریتم های یادگیری عمیق ارائه می دهند. الگوریتم های برآورد جریان صحنه ، بر اساس این تقسیم بندی نمونه ها، شبکه پارالاکس عمیق، محدودیت حرکتی اجسام و دیگر الگوریتم ها از دیگر شرکت های مطرح دنیا در گروه AI    و موسسات تحقیقاتی و علمی پیشی گرفته اند. همچنین نتایج تحقیقات جریان صحنه را در بخش های ICCV ، ECCV و CVPR  ارائه کرده اند. این نشانگر این است که شرکت ارائه ی دهنده ی کارآمد در زمینه های جریان صحنه و الگوریتم جریان نوری، می باشد.

 

استفاده از تکنولوژی های به روز

 

روش ها و راهکارهای به روز مورد استفاده در این رقابت، در دوربین های دو لنزی و دوربین های پانورامیک، به منظوره بهبود در کارایی این سری دوربین ها، ارائه ی تصاویر مطلوب و قابلیت تفکیک سوژه ها و اجسام در معرض دید دوربین های چند لنزی، مورد استفاده قرار می گیرند. با پیشرفت تکنولوژی، کاربردهای فیوژن AR  و ادغام معنایی AR  در دوربین های تک و چند لنزی افزایش داشته و تجربه ها و راهکارهای نوین را به کاربران ارائه می دهند.

 

نوآوری و خلاقیت، همواره دو فاکتور مهم برای توسعه و گسترش یک شرکت و صنعت می باشند. شاید برنده شدن، تنها یک موفقیت به نظر برسد اما موفقیت در دو رقابت KITTI  در یک زمان، بیانگر توانایی ارائه محصولات و راهکارهای نوین شرکت فناوری داهوا می باشد. شرکت فناوری داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X