حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قاب یادگیری – قسمت ۲

#قاب_یادگیری

📚🔲 تکنولوژی ANR مخفف واژه لاتین Automatic Network Replenishment است . معنی لغوی آن ” به روز رسانی خودکار تحت شبکه ” می باشد.
در صورتی که دوربین تحت شبکه کارت حافظه SD را پشتیبانی کند و در حین کار ارتباطش با شبکه قطع شود ، تصاویر روی کارت حافظه اس دی ضبط می شوند و پس از برقراری ارتباط شبکه ، به صورت اتوماتیک تصاویر ضبط شده بر روی دستگاه NVR انتقال پیدا خواهند کرد .

 

#قاب_یادگیری

📚🔲 فرآیند ارتباطی دستگاه با سوئیچ بدین گونه است که به صورت اتوماتیک با هم مذاکره می کنند و پارامترهایی مانند سرعت انتقال، کنترل

استریم و … را با هم در میان می گزارند، به این فرآیند Auto Negotiation می گویند.

 

#قاب_یادگیری

📚🔲 ” بای پس ” یا زون خارج از سرویس در دزدگیر به این معناست که ما میتوانیم یک زون را غیرفعال کنیم و این در حالی است که بقیه زون ها می توانند فعال باشند. زون خارج از سرویس این امکان را فراهم می کند که یک یا چند زون از فضای مورد پوشش دزدگیر را بنا به هر دلیلی از سرویس خارج کنیم.

زون خارج از سرویس یکی از امکانات سیستمهای دزدگیر هوشمند مکسرون میباشد.

 

#قاب_یادگیری

📚🔲 هر چه قدر صحنه روبرویی دوربین شلوغ تر و پیچیده تر باشد ،برای داشتن کیفیت تصویری ثابت نیاز به ارسال داده های بیشتر و پهنای باند بیشتری هستیم .

ضعف CBR هنگامی است که فعالیت در صحنه زیاد می شود در نتیحه نرخ بیت ریت ها بیشتر از نرخ هدف خواهد شد . محدودیت برای نگه داری بیت ریت ثابت منجر به کیفیت تصویر و فریم ریت پایین تر می شود.

همچنین بخوانید:  معرفی دوربین مداربسته مینی دام تیاندی Tiandy

#قاب_یادگیری

📚🔲 پورت ایساتا ، مخفف واژه لاتین External Serial Advanced Technology Attachment است ، از لحاظ عملکرد با پورت ساتا یکی است اما این پورت اطلاعات را بر روی هارد دیسک های خارجی منتقل می کند . در تکنولوژی ایساتا ،دیتا رمز گذاری نمی شود ، بنابراین با سرعت بالاتری نسبت به USB 2.0 دیتا بر روی هارد خارجی منتقل می شود .

کلیدواژه : قاب یادگیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X