حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

عضویت PSIRT ، در تیم های امنیتی و واکنشی بسیار سریع

شرکت فناوری داهوا، یکی از ارائه دهندگان راهکار های مناسب IoT و خدمات ویدئویی در جهان، تیم واکنشی امنیتی (PSIRT) خود را به انجمن امنیتی و واکنش سریع (FSIRT) ملحق کرده است. ما به عنوان عضوی از این انجمن، متعهد به ارائه ی خدمات سریع و اضطراری به مشتریان در سراسر جهان هستیم.

 

عضویت PSIRT ، در تیم های امنیتی و واکنشی بسیار سریع

شرکت فناوری داهوا، به عنوان ارائه دهنده ی بسیار بزرگ در سیستم های هوشمند IoT و صنعت نظارت تصویری، ارائه ی خدمات سریع به مشتریان را امری ضروری می داند و ارزش زیادی برای آن قائل است. PSIRT توانایی شرکت داهوا در مدیریت و ارائه ی خدمات امنیتی، استانداردها و ویژگی های محصولات را به مشتریان در سراسر جهان نشان می دهد، این در حالیست که این ارزش ها را با FSIRT به اشتراک می گذارد. PSIRT داهوا، سرویس های امنیتی کارامد، پشتیبانی فنی را در زمینه شناسایی نا امنی، واکنش سریع و دیگر خدمات در این بخش و همچنین در جریان سایر رویدادهای غیر منتظره و ویروس ها را ارائه می دهد.
آقای جانچینگ ژانگ؛ رئیس PSIRT داهوا، مدیر موسسه امنیت شبکه و مرکز تحقیقات فناوری های داهوا، این چنین نظر خود را بیان کردند: ” ما افتخار می کنیم که یک عضو از FIRST هستیم. ما با تخصصمان در حوزه ی الکترونیک، سیستم دانش، توانایی فنی و تجارب کارآمد به همراه شرکت داهوا، با دیگر افراد گروه، فناوری ها، خدمات امنیت شبکه را در سراسر جهان بهبود می بخشیم، به طوری که محصولات با کیفیت در مقابل اتفاقات، محیط امنی را برای مشتریان خود در سراسر جهان، فراهم سازد.”

همچنین بخوانید:  ایجاد مرکز ارائه ی محصولات داهوا در منطقه اروپا

درباره ی FIRST:

انجمن تیم های واکنش سریع و امنیتی (FIRST)، یک سازمان بین المللی امنیتی است که تیم هایی برای ارائه واکنش اضطراری کامپیوتری (CERT) در سراسر جهان ایجاد کرده است. با تمرکز بر مدیریت همکاری، جلوگیری از وقوع پیشامدهای حوادث امنیتی شبکه های کامپیوتری،
بیش از ۴۰۰ عضو از ۹۰ کشور با هم متحد می شوند. این اعضا شامل : اینتل، اپل، سیسکو، آی بی ام، اوراکل و مایکروسافت و نیز سازمان های مشهور مانند : CERT/CC ،CNCERT/CC ، us-cert ، cert-eu و AusCERT و غیره، می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X