حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شرکت فناوری داهوا، حامی مقابله با خشونت علیه زنان

 شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده ی سیستم های تصویری در جهان، سیستم های پیشرفته ی تصویری خود را به مرکز امید و حمایت از زنان قربانی خشونت، اهدا کرد.

***

در روز بین المللی خشونت علیه زنان، شرکت فناوری داهوا، محصولات، راهکارهای پیشرفته و حرفه ای خود را برای مقابله با آزار و خشونت علیه زنان، اهدا کرد که به ایجاد محیط ایمن و حقوق یکسان برای آن ها در محیط های کار و بیرون از محیط کار، کمک می کند و آن ها  را در مقابل خشونت های خانگی، می کند.

 

در سطح جهان، تقریبا یک سوم (۳۰%) زنان، گزارشاتی مبنی بر تجربه ی خشونت از جانب همسرشان، اعلام کرده اند. در سطح جهان، بیشتر فعالان و گروه های مقابله با خشونت های خانگی ایجاد شده اند. در شهر بویزی، آیداهو، انجمن امید و مقابله با خشونت علیه زنان، تشکیل شده است که یک شبکه حفاظتی، جهت خدمات برای مقابله با بحران خشونت های خانگی و سوء استفاده از آن ها ارائه کرده اند. با توجه به عواقب ناشی از سوء استفاده و خشونت علیه زنان، ارتقاء سیستم نظارت تصویری برای ایجاد محیط ایمن برای امنیت کارکنان و قربانیان خشونت در این مرکز، امری ضروری بود.

آقای دارن برادن، مدیر فروش منطقه ای در All-star Dealer  داهوا– منابع امنیت یکپارچه (ISR) اظهار داشت : ” شرکت داهوا، در ارائه ی کمک بسیار از ما استقبال کرد، همچنین ارتقای دوربین های قدیمی در مرکز حمایت از زنان قربانی خشونت، امری ضروری بود که شرکت با اهدای محصولات پیشرفته ی خود در ایجاد امنیت و حل این بحران، گامی بزرگ برداشته است “.

همچنین بخوانید:  نرم افزار شمارش افراد چگونه است؟

شرکت داهوا، برای به حداقل رساندن اختلال در سیستم های خود به ارتقای سیستم های امنیتی خود پرداخته است و محصولات به روز، در بستر کواکسیال و ارائه کرده است و  با ارائه ی فناوری های جدیدی چون، دوربین های مینی دام و مینی بولت با ۴MP با لنز ۳٫۶mm، تصاویر با وضوح بالا را ارائه می هد. علاوه بر این ، شرکت داهوا نظارت تصویری و تصاویر در شب را با قابلیت  بهبود بخشیده است و تصاویر با وضوح بالا را در همان لحظه ارائه می دهد. شرکت فناوری های داهوا، امنیت، ارائه ی تصاویر و نظارت تصویری در همان لحظه را در مرکز امید و حمایت از زنان قربانی خشونت، تضمین می کند و همچنین به ایجاد محیطی امن متعهد است.

با پشتیبانی از ISR ، مراحل نصب به آسانی انجام شد و کارکنان مرکز امید و مقابله با خشونت علیه زنان، نظر خود را راجع به ارتقای محصولات این چنین بیان کردند : ” استفاده ی آسان از محصولات، کیفیت بالا تصویر و احساس امنیت بیشتر، سخاوت شرکت داهوا و محصولات با کیفیت و بی نظیرش قابل تحسین هستند”

شرکت فناوری داهوا، با ارائه ی محصولات پیشرفته و جدید خود نه تنها به ایجاد امنیت زنان و قربانیان خشونت خانگی، بلکه در راستای ایجاد محیط امن در جوامع محلی و برآورده ساختن اهداف اجتماعی تلاش می کند. شرکت فناوری های داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X