حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سمینار معرفی تولیدات ایرانی در صنعت حفاظت الکترونیک

سمینار معرفی تولیدات ایرانی صنعت حفاظت الکترونیک در روز چهارشنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با حضور معاون صنعت قرارگاه پدافند سایبری کشور، مدیرکل دفتر برق و الکترونیک وزارت صمت، مدیرکل حفاظت الکترونیک سازمان حراست وزارت نفت، وزارت دفاع، کارشناس وزارت امور اقتصاد و دارایی، حراست وزارت ورزش و جوانان، اداره کل حفاظت الکترونیک سازمان انرژی اتمی ایران، دبیرکل اتاق بازرگانی تهران، حراست شرکت ایران خودرو، حراست بانک مرکزی، بانک شهر، رفاه کارگران و سامان، حراست شرکت توانیر برگزار شد.

 

سمینار معرفی تولیدات ایرانی در صنعت حفاظت الکترونیک

در این مراسم که با حضور جمع کثیری از تولید کنندگان محصولات داخلی ، کارفرمایان سازمانهای دولتی و مدیران ارشد شرکت های خصوصی برگزار گردید، مهندس شخصیان به نمایندگی از تولیدکنندگان صنعت حفاظت الکترونیک در مورد چالش های پیش روی یک تولید کننده در ایران پرداخت .

 

سمینار معرفی تولیدات ایرانی در صنعت حفاظت الکترونیک

 

ایشان با اشاره به این نکته که چگونه از تولید کنندگان داخلی این انتظار می رود که صفر تا صد تولید محصولاتشان را از همان ابتدا خودشان انجام دهند ، در صورتی که حتی تولیدکنندگان برتر در دنیا هم این کار را انجام نمی دهند ، فرمودند : این توقع بالا از تولید کننده با الفبای مبحث تولید هم خوانی ندارد .
در ادامه ایشان به ذکر این نکته پرداختند که تولیدکنندگان برای محصولاتشان با مشکلات ذهنی مواجه هستند و نه با مشکلات فکری و فنی محصول ، چرا که همان محصول در خارج از کشور در حال استفاده می باشد . چالش اصلی ما این است که هنوز هم ما در مناقصاتمان واژه “کالای اروپایی” را هم قید می کنیم و این دقیقا به معنای ورود کالای قاچاق به کشور می باشد . ما علاوه بر پدیده تحریم با پدید ه خود تحریمی هم مواجه هستیم: ارز ، بانک ، بیمه و ….

همچنین بخوانید:  هوش مصنوعی در امنیت و سمینار آن

 

سمینار معرفی تولیدات ایرانی در صنعت حفاظت الکترونیک

 

در حال حاضر ما نیاز به حمایت و اعتماد از سوی تمام سازمانها داریم ، اعتمادی که با بازدید از مجموعه های تولیدکنندگان و بازخورد دادن و ارائه پیشنهادات برای بهبود تولیدات،  ما به شدت به آن نیازمندیم .

پایان .

 

فراگستر الکترونیک با همکاری کمپانی نهم دنیا در حوزه نظارت تصویری اقدام به تولید محصولات ایرانی ناظر کرده است . خوشحال می شویم که با بازدید از محل کارخانه در هر روز و هر ساعتی ما را در بهبود این فرآیند با نظرات ارزشمندتان یاری نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X