امتیاز4.3/5
تعداد بازدید
حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

سازگاری محصولات Machine Vision داهوا با MVTec

سازگاری محصولات Machine Vision   با MVTec

شرکت داهوا، ارائه دهنده ی راهکارهای نوین و کارآمد در صنعت نظارت تصویری، همواره در حال گسترش روابط خود با شرکت های بزرگ دنیا است و سعی دارد که از به روز ترین نرم افزار ها در راستای ارائه ی محصولات جدید خود، بهره ببرد که در ادامه به تشریح همکاری شرکت داهوا با شرکت  MVTec  می پردازیم.

 

 

***

 

 

شرکت فناوری داهوا، با شرکت های برنامه های نرم افزاری تصاویر MVTec  همکاری کرده است و در حال حاضر  محصولات Machine Vision داهوا با رابط های GigE  و  USB3.0 با نرم افزارهای HALCON  و MERLIC   شرکت نرم افزاری  MVTecسازگار می باشند. در حال حاضر کاربران نرم افزار MVTec ، می توانند از فناوری های جدید ، بهره ببرند.

 

 

 

 

شرکت فناوری داهوا، با ۲۰  سال تجربه در زمینه ی پردازش و ارائه ی تصاویر، به ارائه محصولات با بهره روی بالا متمرکز شده است و محصولات گسترده ی نوین و با دقت بالا را ارائه می دهد که می توان به دوربین های اسکن منطقه ای، دوربین های اسکن خطی، دوربین های ، دوربین های کد خوان، دوربین های اندازه گیری ۳D  و لنزهای صنعتی، اشاره کرد. دوربین های Machine Vision  داهوا، علاوه بر دارا بودن قابلیت های گسترده، مجهز به رزولوشن های ۰٫۳MP  و ۵۰MP هستند و قابلیت پشتیبانی از Gigabit Ethernet، USB3.0، CoaXPress  و Camera Link  را دارا  هستند.

 

 

MVTec Software GmbH  ، یکی از بزرگترین تولید کننده های نرم افزاری بین المللی برای سری محصولات Machine Vision  می باشد که این سری محصولات در تصویربرداری در زمینه های مختلف از جمله : صنایع، بازرسی، کنترل کیفی، کنترل کیفیت نوری و بصری، مترولوژی، پزشکی و یا جهت نظارت مورد استفاده قرار می گیرند.   MVTec جهت ارائه تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند تعداد زیادی از تامین کنندگان را قادر به دریافت تصاویر Machine Vision  از طریق این نرم افزار سازد.

همچنین بخوانید:  تشکیل انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده توسط شرکت فناوری های داهوا

 

آقای جیمز وانگ، معاون مدیر امور بازرگانی خارج از کشور شرکت داهوا، وجود و تائید گواهینامه ی MVTec  امری ضروری دانست و همچنین اظهار داشت : ” نقشMVTec  در کشور آلمان و همچنین در ارائه ی راهکارهای مناسب برای نرم افزارهای محصولات سری Machine Vision را پر رنگ دانست. در کشور آلمان، تکنولوژی های Machine Vision  ارائه شده اند و در سراسر دنیا نیز مورد استفاده قرار می گیرند، گواهینامه ی MVTec  ، بیشتر نشان دهنده ی جایگاه شرکت داهو در صنعت Machine Vision است. شرکت داهوا در حال گسترش و توسعه بیشتر محصولات خود است و سعی دارد با ارائه ی محصولات و راهکارهای  پیشرفته و نوین خود، نیازهای مشتریان را تامین کند و سبب افزایش نفوذ خود در بازارهای جهانی شود. “

 

آقای کریستف زیرل؛ مدیر فنی MVTec  این چنین نظر خود را بیان کرد : ” شرکت داهوا، یکی از شرکت های ارائه دهنده ی تصاویر با فناوری های جدید و پیشرفته است. همراه با صدور این گواهینامه، ما مشتاقانه منتظر ارائه ی راهکارهای مناسب Machine Vision   برای مشتریان و کاربران خود هستیم که با ادغام محصولات شرکت داهوا با نرم افزارهای ما امکان پذیر هستند. ما مطمئن هستیم که  این فناوری را نه تنها در  آلمان و چین، بلکه در سراسر دنیا گسترش خواهیم داد. “

 

گواهینامه ی MVTec ، بیشتر نشان دهنده ی توانایی شرکت داهوا و پیشگامان این صنعت می باشد. علاوه بر آن، کاربران نرم افزاری در هنگام انتخاب نرم افزارها، گزینه های بیشتری را پیشرو دارند. همکاری دو شرکت بزرگ داهوا و  MVTec  در این عرصه، سبب ایجاد فناوری های جدید و نو در این صنعت می شود. شرکت داهوا، با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X