حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

راه کارهای “توانمند سازی از طریق فن آوری” توسط داهوا

ارائه راه کارهای “توانمند سازی از طریق فن آوری” توسط داهوا در نمایشگاه ISC West 2019

شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر خدمات و راه کار های هوشمند اینترنت اشیاء مبتنی بر تصویر در جهان، طیف گسترده ای از محصولات خود در زمینه راه کار های هوشمند را برای افراد حرفه ای این صنعت، در گردهمایی و نمایشگاه ISC West، در تاریخ ۱۰ تا ۱۲ آپریل به نمایش گذاشت. داهوا همچنین در روز چهارشنبه، پنجمین سالگرد تاسیس شرکت تابعه خود را در ایالات متحده جشن خواهد گرفت، و تعهد قوی و عمیق خود نسبت به بازار محلی را بار دیگر به رخ خواهد کشید.

فن آوری های درجه یک و محصولات قدرتمند

محصولات داهوا که با موضوع “توانمند سازی از طریق فن آوری” در نمایشگاه شرکت کرده اند، از هر لحاظی جامع و کاربردی می باشند. این محصولات، با بهره وری از فن آوری های پیشرفته، طیف گسترده ای از نیاز های بازار حفاظتی و نظارتی را برطرف می سازند.

  • شناسایی چهره

شرکت فن آوری های داهوا، قابلیت های شناسایی چهره، هشدار لیست سیاه، هشدار غریبه، شناسایی افراد مهم، ردگیری چهره، جستجوی چهره، جستجوی داده های عظیم و قابلیت های دیگری را در محصولات هوشمند خود از قبیل دوربین هوشمند هوش مصنوعی، دوربین دام دید در شب شناسایی چهره مجهز به هوش مصنوعی، و محصولات سری IVSS، یکپارچه سازی کرده، تا بتواند یک سری محصولات هوشمند و قدرتمند به بازار ارائه دهد.

  • فن آوری نظارت در نور کم

فن آوری استارلایت پلاس داهوا با بهره گیری از فن آوری های پیشرفته، مانند فن آوری بازسازی تصاویر، دیافراگم بزرگ، حسگر های فوق حساس، نور سفید و دیگر فن آوری ها، قادر است در محیط های تاریک نیز تصاویر با کیفیت بالایی ارائه کرده و مشکل نظارت در نور کم را برطرف سازد.

  • فن آوری حرارتی

با توجه به یکپارچه سازی نوین نور مرئی و نور حرارتی و انواع مختلفی از قابلیت های هوشمند در مصنوعی، دوربین های حرارتی هوشمند داهوا، محصولاتی مناسب برای انواع سناریو های امنیتی همچون جلوگیری از آتش سوزی و سنجش میزان حرارت می باشند. داهوا با استفاده از سامانه های مرکزی، ذخیره ساز های ابری و نرم افزار DSS Pro، و همچنین تجهیزات پیشرفته در محل نظارت و ذخیره ساز های محلی و تجزیه تحلیل هوشمند در سرور های سامانه، کلیه نیاز های مشتریان را برطرف می سازد.

  • ردگیری هوشمند

سامانه رادار داهوا شامل یک رادار و یک دوربین گردان است. بر اساس نیاز های پایه ی سامانه های امنیتی نظارتی، این سامانه با ترکیب قابلیت ردگیری دقیق هوشمند مواردی که توسط رادار تشخیص داده می شوند، می تواند یک راه کار جامع در محل عملیاتی، ایجاد کند. در این سامانه کلیه داده های مورد نیاز، محاسبات در محل و ذخیره ساز ابری در نظر گرفته شده تا کلیه نیاز های امنیتی اماکنی همچون محیط زندان، باند فرودگاه، شهرک های صنعتی، کانال های عبور انرژی و دیگر اماکن را کاملا برطرف سازد.

همچنین بخوانید:  پلاسكو در آتش و پيام تسليت

  • امنیت مناطق وسیع

دوربین های چند حسگر داهوا را می توان برای نظارت محیط های بزرگ و ردگیری هدف استفاده نمود. این دوربین ها به سادگی مدیریت شده و دارای قابلیت همگرائی چندین سرویس به طور همزمان هستند. دوربین پانورامای ۴x2MP چند حسگر داهوا، می تواند لرزش را تشخیص داده و در صورت بهم خوردن زاویه دید، هر حسگر را در خط خود با زوایای ۱۸۰، ۲۷۰ و ۳۶۰ درجه حرکت داده تا نقاط کور را به حداقل برساند که این موضوع برای اماکنی همچون پارکینگ ها، سوپر مارکت ها و چهار راه ها  و بسیاری اماکن دیگر بسیار حائز اهمیت است.

  • HDCVI 5

فن آوری HDCVI 5.0 که به تازگی به بازار ارئه شده دارای ۵ نقطه قوت اصلی می باشد : حفاظت محیطی، شناسایی چهره، جستجوی داده های عظیم، بازدارندگی فعال و تصویر تمام رنگی با فن آوری استارلایت. حفاظت محیطی می تواند انشان و خودرو را از یکدیگر تشخیص داده و حرکت های بی اهمیت را نیز نادیده بگیرد، شناسایی چهره به افراد مجاز اجازه ورود داده و در مقابل افراد غیر مجاز سریعا عکس العمل نشان می دهد، ما با بهره وری از آخرین فن آوری های هوش مصنوعی، سامانه های نظارت تصویری را کاربردی تر و استفاده از آن را آسان تر می کنیم.

 

راه کار های هوشمندی که در آن ها از هوش مصنوعی استفاده می شود

 شرکت فن آوری های داهوا، با بهره گیری از فن آوری هایی که در بالا ذکر شد، راه کار های جامعه و یکپارچه ای را  برای سناریو ها و کاربری های مختلف در نمایشگاه به نمایش گذاشت

  • راه کار فروشگاه هوشمند

راه کار فروشگاه هوشمند داهوا در برخی فروشگاه های خاص قابل پیاده سازی می باشد. با توجه به سناریوهای مربوط به فروشگاه های بسیار بزرگ و زنجیره ای، ما ۵ سناریو مختلف را ارئه کرده ایم، راه کار ورود و خروج هوشمند، تبلیغات قفسه ای، جلوگیری از سوخت پول و رسید در صندوق، تجزیه تحلیل عملیاتی و گشت زنی از راه دور. این راه کار ها به صاحبان فروشگاه کمک می کند تا محیط فورشگاه خود را بهبود بخشیده و محصولات را بهتر نظارت کنند، کاربری فروشگاه را بالا برده و مشتری های بیشتری را جذب کنند.

  • راه کار حمل و نقل هوشمند

اساس کار راه کار حمل و نقل هوشمند، فن آوری تصویری داهوا می باشد،. در این راه کار، فن آوری های تجزیه تحلیل هوشمند، بینایی ماشین، داده های عظیم و غیره با یکدیگر ترکیب شده اند. این راه کار، به ۵ راه کار دیگر تقسیم می شود : راه کار بینایی ماشین DWS، راه کار ردگیری تصویری، راه کار ورود و خروج خودرو، راه کار نظارت پارکینگ و راه کار حمل و نقل خودرویی. هر یک از این راه کار ها می توانند در سناریو های مختلف به کار گرفته شوند.

همچنین بخوانید:  بهترین نرم افزارهای CCTV برای دوربین های امنیتی مدرن

  • راه کار هوشمند محل سکونت

راه کار هوشمند محل سکونت داهوا، یک سامانه ی اقتصادی و یک پارچه فراهم می کند، این سامانه شامل ورود و خروج افراد، ورود و خروج خودرو، نظارت بر مشاعات، امنیت واحد، حفاظت از منزل  و مرکز کنترل می باشد. این سامانه هوشمند، زندگی ساکنین را راحت تر، ایمن تر و هوشمند تر می کند و در عین حال که وضعیت ایمنی و زندگی را بهبود می بخشد، هزینه کمتری برای صاحبان خانه خواهد داشت.

  • راه کار آموزش هوشمند

راه کار آموزش هوشمند داهوا، مفهوم جدیدی از پیش-اخطار را برای مدیران کمپ های آموزشی به ارمغان آورده است. این راه کار ترکیبی از سناریوهای بسیار مهم و ویژه می باشد که توسط هوش مصنوعی بهبود یافته اند. این سناریو ها شامل، حفاظت محیطی، ورود و خروج، اماکن عمومی، ساختمان و کلاس درس می باشد. این سناریوی ترکیبی می تواند پیش از وقوع حادثه آن را پیش بینی کرده و خطرات را پیش از وقوع گوشزد کند، افراد و خودرو ها را به صورت بهینه مدیریت کرده و یک سیستم ایمن و هشومند برای دانش آموزان و استاید فراهم آورد.

توانمند سازی همکاران و مشتریان

توانمندسازی همراهان، نشان دهنده تعهد داهوا نسبت به بهبود و پیشرفت مشتریان و همکاران و رضایت آن ها می باشد.از آن جایی که نیاز های بازار هر روز پیشرفته تر می شود، شرکت فن آوری های داهوا نیز هر روز محصولاتی پیشرفته تر ارائه می کند تا نیاز مشتریان و همکاران خود را بر طرف سازد و این اطمینان را به کاربران خود بدهد که یک راه کار امنیتی قابل اعتماد و به روز را در بازار انتخاب کرده اند.

آقای تام شین مدیر بازاریابی داهوا در ایالات متحده گفت “شرکت فن آوری های داهوا، با ارائه آخرین فن آوری ها به مصرف کننده ها، فروشندگان و نصاب ها را قادر می سازد که در راس زمینه کاری خود باقی بمانند. همچنین منابعی در اختیار فروشندگان قرار می دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که آن ها به تمام محصولات و آخرین فن آوری های داهوا تسلط کامل داشته و آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشند.”

شرکت فن آوری های داهوا با ماموریت “جامعه ابمن تر، زندگی هوشمندتر” بر روی “نو آوری، کیفیت و خدمات” تمرکز کرده و به تمام مشتریان خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X