حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

داهوا، Imou  را به عنوان برند loT  برای محصولات خود معرفی کرد

شرکت فناوری داهوا، همواره سعی در ایجاد محیط امن و مملو از آرامش در محیط های مسکونی و تجاری  را دارد که در ادامه به یکی دیگر از راهکارهای صنعت امن و هوشمند منازل می پردازیم. همچنین این شرکت با همکاری شرکت Imou ، نرم افزار Lechange  خود را -به نرم افزار ارتقای یافته ی Imou ، ارتقا داد.

***

برند Imou، کنفرانسی با عنوان ” لذت زندگی هوشمند ” را در پکن برگزار کرد. کارشناسان صنعت، شرکای اصلی و نمایندگان  شرکت Imou گردهم آمدند تا شاهد راه اندازی Imou  و راهبرد های برند جدید تجاری خود باشند.در این کنفرانس، همچنین محصولات جدید AI و “ ۱ + N  + X “ را معرفی شد. Imou بر مبنای قلب شهر داهوا ( HOC ) ، به ایجاد یک برند استراتژی برای ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات به مشتریان، متمرکز شده است.

 

 

رئیس کنفرانس شرکت فناوری داهوا؛  آقای لی کی، سخنان خود را در این کنفرانس بیان کرد و پیشنهاد کرد که Imou بر مبنای  ” قلب شهر داهوا ( HOC )  ” در چارچوب ایجاد شهر جدید هوشمند متمرکز باشد و قابلیت هایی نظیر : سنجش( حس ) کامل، هوش کامل، پردازش ( محاسبه ) کامل و توانایی های اکو سیستم، فراهم سازد. آن بر ایجاد رضایت طیف گسترده ای از سناریو های کاربران در مصارف تجاری جهان، متمرکز شده است و ارائه ی خدمات خوب به کاربران و  شرکا را در اولویت های خود قرار  داده است.

 

 

 رئیس شرکت ، آقای لی کی در اجرای سخنرانی و ارائه ی سخنان کلیدی

 

 

در این کنفرانس، خانم لیا ژن؛ تحلیل گر ارشد گروه مشاورین iResearch شانگهای، در مورد ارائه ی IoT  چین و صنعت امنیت خانه گزارش داد که   : ” این موضوع  بر مبنای فناوری های جدید مانند : تشخیص چهره، تجزیه و تحلیل ویدئو هوشمند و توانایی در محاسبات پیچیده می باشد و امنیت خانه را فراهم می سازد و در واقع یک نقطه مثبت در بازار رقابتی می باشد. در حال حاضر، بازار امنیت خانه ی چین، تنها اولین قدم های خود را طی کرده است و ” کلید ” آن برای موفقیت، شناسایی نیازهای کاربران و مشتریان در سناریو ها و موقعیت های مختلف می باشد. “

 

خانم لیا ژن؛ تحلیل گر ارشد گروه مشاورین iResearch شانگهای، در اجرای سخنرانی

 

آقای جی یون؛ معاون رئیس شرکت فناوری شبکه  Imou  ( با مسئولیت محدود ) در هانگزو هوچنگ، مفهوم درستی از برند Imou  را ابراز کرد.

آن به عنوان، پاسخ به تعامل استراتژی بازار  مصرف جهانی و همچنین توسعه دهنده ی قابلیت های هوشمند مرتبط با خانه ارائه شده است. همانطور که می دانیم نام پیشین آن Lechange   بوده است و در حال حاضر به نام انگلیسی خود  Imou ارتقا یافته است.. مفهوم Imou   بدین معناست که قابلیت های هوشمند را برای ایجاد زندگی هوشمند، حفاظت از افراد خانه و صرفه جویی در زمان های مهم زندگی، ایجاد می کند و همواره آرامش، امنیت را برای افراد فراهم می سازد و لبخند را بر لبان کاربران ایجاد می کند. این کنفرانس با شعار ” لذت زندگی هوشمند ” به تمام افراد اجازه ی بهره بردن از زندگی هوشمند، آزادانه، شاد و همراه با رضایت را  می دهد.

 

 

این کنفرانس، همچنین مفهومی از Imou Cloud “ ۱+N+X”  را بیان کرد که از  ۱ پلت فرم ابری Imou ، N نوع سناریوهای کاربردی استفاده می شود که قابلیت ها و کاربردهای بیشتری از نوع X   را برای شرکا فراهم می سازد. این قابلیت ها بر مبنای، آنالیز و تجزیه و تحلیل های هوشمند هستند که بر اساس ابر داده های IoT  به تامین نیازهای کاربران می پردازند و زندگی راحت تر و هوشمندانه تر را برایشانن فراهم می سازند.

            

                                                                        محصولات جدید Imou

 

این کنفرانس، افتتاحیه ی برند Imou بود که آقای لی کی؛ رئیس شرکت داهوا، آقای ینگ یانگ، مدیر تحقیقات صنعتی گروه مشاورین iResearch در شانگهای؛ آقای زو فنلی، نماینده برتر؛ آقای ژانگ جینگکوان در این کنفرانس گردهم آمدند. شرکا و  هوارادران Imou ، شاهد این لحظات باشکوه بودند.

 

 
مراسم افتتاحیه Imou

 

 

در کنفرانس موفقیت آمیز ” لذت از زندگی هوشمندانه ” ، Imou را با عنوان یک برند تجاری مورد استفاده مانند داهوا، معرفی کردند که آن به عنوان یک عامل مهم و اصلی به بازار مصرف جهانی Imou هوشمند با سخت افزار هوشمند، حالت ابری Imou  و فناوری های هوشمند کمک می کند. علاوه بر این، ارائه سرویس هوشمند  Imou مبتنی به سناریوی کاربر در خانه ها، مغازه ها، SMB ها و همچنین قابلیت های ابری را برای کاربردهای گسترده ی شرکا و کاربردهای مبتنی بر سناریو را فراهم می سازد و با همکاری قوی، ایجاد اکو سیستم هوشمند را هدف قرار می دهد.

 

 

در طول بخش مصاحبه ی رسانه ها، سوال هایی مرتبط با استراتزی برند Imou ، گسترش کسب و کار خارجی و داخلی، کاربردهای صنعتی در دیگر مناطق، مطرح شدند. تیم مدیریتی Imou، فناوری های شبکه ی هانگژو هانچنگ ( با مسئولیت محدود )، معاون مدیر کل؛ آقای زی یان، مدیر بخش بازرگانی؛ آقای وانگ یانبو، مدیر بخش بازرگانی امور خارج از کشور؛ آقای چن لی به صحنه آمدند و به سوالات پاسخ دادند. در آینده، Imou، جدیدترین فناوری های هوشمند را برای ایجاد رضایت و آرامش در زندگی  ما، به ارمغان می آورد.

 

مصاحبه ی رسانه ها

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X