بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰

بهترین دوربین مداربسته 2020

بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰

دوربین مداربسته مانند بیشتر محصولاتی که به فناوری‌های روز وابسته است، با پیشرفت سریع فناوری در روزگار ما پیشرفته و پیشرفته‌تر می‌شود. در این مقاله ما بهترین دوربین مداربسته ۲۰۲۰ را به شما معرفی می‌کنیم تا با خیال راحت پیشرفته ترین فناوری روز را که در ایران موجود است را تهیه کنید.

امنیت این روز‌ها دیگر با افراد به دست نمی‌آید. دیگر آن نیست که شما گروهی را استخدام کنید و کار آنها محافظت از شما باشد. در این روز‌ها باید دستگاه‌هایی را برای امنیت خود به کاربگیرید. در صنایعی که به تأمین امنیت می‌پردازند یکی از مهم‌ترین دستگاه‌ها دوربین مداربسته است. در سال ۲۰۲۰ هم این صنایع اصلا بیکار نبوده‌اند و دوربین‌های خوب و بدی را به بازار عرضه کرده‌اند. اما وظیفه فراگستر آن است که بهترین‌های دنیا را اختیار مشتریانش قرار دهد. برای همین در این مطلب به معرفی بهترین دوربین‌های مداربسته ۲۰۲۰ می‌پردازیم.

شما می‌توانید این دوربین‌ها را به راحتی از فراگستر تهیه کنید ولی این تنها بخش کوچکی از ماجرا است. تمام دوربین‌هایی که در این مقاله معرفی می‌شوند همه با ضمانت ۲۵ ماه فراگستر در اختیار شما قرار می‌گیرد و این ضمانت واقعی و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش کامل برای شما مهیا شده است.

 

بهترین دوربین‌های مداربسته ۲۰۲۰کدام‌اند؟

ما برای انتخاب دوربین‌ها ۲۰۲۰ بسیار کار مشکلی داشتیم. زیرا تعداد دوربین‌های پیشرفته ارائه شده در سال ۲۰۲۰ بسیار زیاداند و معرفی همه آنها می‌تواند در انتخاب شما را گیج کند.

از پرچمداران صنعت نظارت تصویری که در ایران حضور دارند ما سه برند تیاندی، داهوا و هایک ویژن را برای شما در نظر گرفته‌ایم. فراگستر نمایندگی هر سه این برند‌ها را دارد و ضمانت ۲۵ ماه برای همه این برند‌ها فراهم می‌آورد.

از برند تیاندی

دوربین‌های مداربسته

  • TC-C34HN
  • TC-C34JS
  • TC-A3563 Spec

از برند داهوا

  • DH-IPC-HFW2230S-S-S2
  • HAC-HFW1200TLP

و برند دوربین مداربسته هایک ویژن هم در این لیست حضور دارد با

  • DS-2CD2T43G0-I5

از برند بسیار خوب تیاندی شروع می‌کنیم که دوربین مداربسته ۲۰۲۰ آن گوی سبقت را از همه هم رده‌هایش ربوده و در صدر لیست ما قرار می‌گیرد.

تیاندی در ایران یک برند تازه کار به حساب می‌آید که البته نمایندگی خاورمیانه خود را به فراگستر داده است. این برند بسیار پیشرو برای آن که همیشه در صدر لیست‌ها بهترین دوربین‌ها مداربسته قرار بگیرد تمرکز خود را فقط روی تولید دوربین‌های IP قرار داده. دوربین‌‌های IP یا دوربین‌های تحت شبکه تمام فناوری‌های مدرن روز را در بستر شبکه خود می‌توانند ارائه دهند. و از این رو برای ما نیز بهترین انتخاب در میان دوربین‌‌های مداربسته ارائه شده در سال ۲۰۲۰ هستند.

همچنین بخوانید:  سری تسلای داهوا بالاترین امکانات و کیفیت در کنار ساده ترین راه اندازی

دو مدل TC-C34HN و TC-C34JS هر دو نسبت به A3563 که یک غول به تمام معنی تیاندی است دو دوربین اقتصادی و جمع و جور حساب می‌شود.

بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰
بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰

TC-C34HN و TC-C34JS هر دو ۴ مگاپیکسل رزولوشن دارند و HN یک دوربین تورِت و JS یک دوربین بولت است. گذشته از هوزینگ یا شکل ظاهری دوربین مداربسته، این دو دوربین مشخصات فنی بسیار جالب دیگری هم دارند که تقریبا شبیه به هم اند.

مدل برتر دوربین مداربسته تیاندی در سال 2020
مدل برتر دوربین مداربسته تیاندی در سال ۲۰۲۰
بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰

هر دو این دوربین‌ها از سنسور تصویر ۱/۲٫۷استفاده می‌کنند که در این دسته از دوربین‌ها یک سنسور بزرگ به حساب می‌آید.

بیشتر قابلیت‌های هوشمندی که تیاندی تا به حال معرفی کرده است در این دو دوربین قابل راه اندازی است. قابلیت‌هایی مانند مه زدایی، تشخیص چهره و تشخیص حرکت. شما با استفاده از قابلیت تشخیص حرکت و البته وصل کردن دوربین به یک آژیر هشدار می‌توانید دوربین خود را به یک دزدگیر بسیار خوب تبدیل کنید.

 

غول دوربین‌های مداربسته ۲۰۲۰ تیاندی

در میان دوربین‌های مداربسته دوربین‌های گردان یا اسپید دام جایگاه خاصی دارند زیرا به کارگیری آنها می‌تواند جای ده‌ها دوربین مداربسته برای شما فایده داشته باشد.

در یک مکان مرتفع و مسلط به تمام منطقه‌ای که می‌خواهید به آن نظارت کنید، نصب یک اسپید دام غول پیکر می‌تواند همه چیز را تحت کنترل شما درآورد.

بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰
بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰

اما تیاندی اینجا هم گُل کاشته است و در سال ۲۰۲۰ مدل TC-A3563 Spec: 44X/I/A را به بازار معرفی کرده. این دوربین در اسم خود مهم‌ترین ویژگی‌اش را به رخ می‌کشد و آن هم زوم ۴۴ برابری اپتیکالی است که به شما هدیه می‌دهد. یک لنز متغیر که بین ۶ تا ۲۶۴ میلیمتر تغییر دهانه می‌دهد تا بهترین فوکوس را برای شما در هر فاصله‌ای پدید آورد. این لنز می‌تواند تا بیش از ۱۰۰۰متر در خط مستقیم برای شما دید واضح پدید آورد. TC-A3563 از استاندارد IP66 استفاده می‌کند که یک استاندارد معمول در میان دوربین‌های اسپید دام است کافی است برای نصب در فضای باز یک کلاهک یا قطعه محافظ بشقابی در قسمت بالایی این دوربین نصب کنید تا به راحتی دوربین شما در هوای بارانی نیز تصویر برداری کند.

همچنین بخوانید:  بررسی سیستم کنترل دسترسی در هتل

مشخصات فنی TC-A3563 آنچنان زیاد است که باید در یک مقاله کاملا مستقل به آن بپردازیم. اما در این خلاصه باید گفت تمام قابلیت‌های هوشمند تیاندی در این دوربین وجود دارد با برد و کارایی بیشتر. این دوربین فقط در شب تا ۱۸۰ متر برد مفید تصویربرداری دارد.

 

داهوا در سال ۲۰۲۰

داهوا هم محصولات فوق‌العاده هیجان انگیزی را برای این عرضه داشته است. DH-IPC-HFW2230S-S-S2 و HAC-HFW1200TLP هر دو از دوربین‌های کوچک اما بسیار کارآمد داهوا هستند.

دوربین مداربسته برتر در سال 2020
دوربین مداربسته برتر در سال ۲۰۲۰
بهترین دوربین مداربسته در سال 2020
بهترین دوربین مداربسته در سال ۲۰۲۰

هر دو این دوربین‌ها با هوزینگ بولت ارائه شده اند و هر ۲ مگاپیکسل کیفیت تصویر دارند. همین طور هر دو این دوربین‌ها از استاندارد IP67 استفاده می‌کنند. اما HAC-HFW1200TL از سری دوربین‌‌های HD-CVI داهوا است و DH-IPC-HFW2230S-S-S2 یک دوربین تحت شبکه داهوا است. داهوا و هایک ویژن سرسختانه تکنولوژی آنالوگ را تحت عنوان HD-CVI و TVI توسعه داده‌اند و البته از این راه گذر دوربین‌های بسیار خوبی را به صنعت نظارت تصویری ارائه نموده‌اند.

قیمت دوربین‌های IP همیشه کمی گران‌تر از دوربین‌های آنالوگ است و یکی از اصلی‌ترین دلایل توسعه دوربین‌های HD-CVI توسط داهوا هم همین قیمت تمام شده پایین آنها است.

بهترین دوربین های مداربسته 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰
دوربین مداربسته داهوا در سال 2020
دوربین مداربسته داهوا در سال ۲۰۲۰

هایک ویژن در سال ۲۰۲۰

DS-2CD2T43G0-I5 یک دوربین مداربسته ۵ مگاپیکسلی بولت است که از دید درشب بسیار خوب ۵۰ متری استفاده می‌کند. در این دسته از دوربین‌‌ها این حد از دید در شب کمی غیر عادی است اما هایک ویژن برای DS-2CD2T43G0-I5 سنگ تمام گذاشته است.

بهترین دوربین های مداربسته 2020 : دوربین مداربسته هایک ویژن در سال 2020
بهترین دوربین های مداربسته ۲۰۲۰ : دوربین مداربسته هایک ویژن در سال ۲۰۲۰

هایک ویژن تقریبا با همین مشخصات دوربین DS-2CD2T43G0-I8 را هم وارد بازار کرده که از رزولوشن ۴ استفاده می‌کند. یکی از بهترین ویژگی های دوربین‌های هایک ویژن استفاده از WDR بجای DWDR است. این ویژگی برای تشخیص رنج نور‌های در تصویر و حذف ضد نور‌ها به کار می‌آید در نوع دیجیتال این کارکرد که به DWDR شناخته می‌شود این فرآیند کمی ضعیف‌تر از نوع دیگر آن است. این رو برخی WDR را تشخیص و تفکیک نور واقعی نیز می‌دانند. این دو دوربین خوب هایک ویژن هم از تکنولوژی IP استفاده می‌کنند

در سال ۲۰۲۰ دنیای نظارت تصویری شاهد تحولات بسیاری بود که ما در این مقاله به برخی از پیشرفت‌های دوربین‌های مداربسته در این سال اشاره کردیم حالا وقت انتخاب بهترین‌ها در فراگستر است با ما امنیت در بالاترین سطح تجربه کنید.

Our Score
برای رای دادن به این مقاله کلیک کنید
[Total: Average: ]
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *