امتیاز4.5/5
تعداد بازدید27

ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت

فراگستر آنلاین – چهار شنبه – هفدهم آبان ۱۳۹۶ – ۱۶:۰۰

داهوا و سی گیت، به مدت ۱۰ سال، سخت کوشش نمودند که یک اکوسیستم در صنعت به وجود بیاورند.

آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که کمپانی سی گیت در طی سال های اخیر، چه پیشرفت شگرفی در زمینه فناوری های ذخیره سازی سامانه های حفاظتی داشته است؟ این پیشرفت بزرگ مدیون همکاری این شرکت با شرکت های بزرگی همچون داهوآ می باشد و هدف آن تامین نیاز های مشتریان بوده است.

***

شرکت فناوری سیگیت و شرکت فناوری داهوآ، در دهمین سالگرد همکاری خود، مراسمی جهت یادبود همکاری ۱۰ ساله ما بین دو شرکت، در مرکز اجتماعات و نمایشگاه های شِنزِن برگذار کردند. آقای ژانگ وِی معاون اول و مدیر کل داخلی داهوآ، و خانم سان دان، معاون کل فناوری و رئیس حوضه چین، در این مراسم حضور داشته تا همکاری ۱۰ ساله بین دو کمپانی بزرگ و مطرح را جشن گرفته و به همراه یکدیگر، به سوی موج تازه ای از هوش مصنوعی، در جهت پیشرفت و توسعه سامانه های حفاظتی، حرکت کنند. در این مراسم، کمپانی سی گیت، لقب “همکار استراتژیک صنایع امنیتی در سطح جهان” را به داهوآ اعطاء نمود و در راستای پیش برد راه کارهای توسعه محصولات حفاظتی و امنیتی، و بهبود بازار این سامانه ها، روابط خود را با تامین کننده برتر صنایع امنیتی در جهان تحکیم کرد.

کمپانی سی گیت، یکی از رهبران صنعت راه کارهای ذخیره سازی در جهان می باشد. ۱۰ سال پیش، کمپانی سی گیت، با استقرار یک تیم فنی و یک سامانه ویژه فروش، همکاری خود را با تولید کنندگان محصولات امنیتی آغاز نمود. خانم سان دان، معاون کل فناوری و رئیس حوضه چین، اعلام کرد “در طی ۱۰ سال همکاری بین سی گیت و داهوآ، یک رابطه استراتژیک در جهت تامین فضای مورد نیاز سامانه های حفاظتی شکل گرفته و محصولاتی پرکاربرد، با فضای ذخیره سازی بالا و فوق العاده قابل اعتماد ارائه شده است.”

همچنین بخوانید:  نمایش محصولات هوش مصنوعی در نمایشگاه IFSEC2018

آقای ژانگ وِی،معاون اول و مدیر کل داخلی داهوآ اعلام نمود، “همچنین در جهت تجهیز و تامین محصولات، روابط فی ما بین داهوآ و سی گیت در زمینه تحول فناوری های ذخیره سازی، تحقیق و توسعه های وبژه و توسعه بازار، به سطحی حرفه ای و عمیق جهش یافته است و هر دو قابلیت ها و دانش خود را در جهت توسعه و پیشرفت این صنعت با هم یکی کرده اند. همکاری داهوآ و سی گیت کاملا استراتژیک و بر پایه اعتماد و وابستگی متقابل بوده و روابط این دو کمپانی بیش از یک خریدار و تامین کننده ساده می باشد. ” پس از مراسم، آقای شی دانگ مدیر کانال تجاری داخلی، و آقای فِنگ لی مهندس بازاریابی محصولات داهوآ، اذعان نموند “داهوآ روابط خود را با سی گیت محکم تر خواهد نمود تا بتواند راهکارها و محصولاتی با کیفیت و کارایی بالاتر تولید نموده و نیاز های مشتریان خود را برطرف سازد.”

داهوا فناوری محاسبات end to end را به عنوان بخشی از “اکو سیستم ابری، خصوصیات هوشمند” خود معرفی نموده که با سامانه های محاسبات ابری و محاسبات Edge (edge computing) یک پارچه می شود. داهوآ به طور گسترده فعالیت خود را در زمینه های شهر هوشمند، حمل و نقل هوشمند و خانه هوشمند افزایش داده و به مشتریان خود خدماتی حرفه ای و متفاوت ارائه می دهد که نتیجه آن بالا رفتن کیفیت محصولات، پیشرفت فناوری ها و رشد بازار، برای هر دو کمپانی می باشد. در خلال مراسم، هر دو کمپانی به صورت آشکار اعلام نمودند که از تمام توان، دانش و استعداد و دیگر توانایی های خود استفاده کرده و یک رابطه منسجم و فن آورانه ایجاد کرده و به خلاقیت در این زمینه ادامه خواهند داد و به همراه یکدیگر یک اکو سیستم جدید و سر سخت تر در زمینه اینترنت اشیاء تجهیزات امنیتی، به وجود خواهند آورد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران - میدان توحید خیابان پرچم پلاک 10 ساختمان فراگستر
021-53862
X