حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

استراتژی امنیتی داهوا dahua به عنوان ” قلب شهر “

شرکت فناوری داهوا، با برگزاری کنفرانس ها، ایجاد چالش ها و استراتژی های جدید سعی در ارائه ی محصولات کارآمد، با قابلیت های بالا به کاربران این صنعت را دارد. همانطور که در اخبار و مقالات پیشین اشاره کردیم؛ شرکت داهوا، سعی در همسو شدن در این دنیای به روز و پر از فناوری دارد که در ادامه به یکی استراتژی های مهم شرکت داهوا می پردازیم.

***

شرکت فناوری داهوا، میزبان کنفرانس ” قلب شهر ” در تاریخ ۲۲  و ۲۳ اکتبر ۲۰۱۸ ، در دامی، پکن چین بود. نمایندگان فروش و بخش بازرگانی، متخصصان، کارشناسان صنعت و همچنین رسانه های عمومی و امنیتی، در کنفرانس قلب شهر داهوا ( HOC ) حضور داشتند که این کنفرانس در چارچوب شهر جدید هوشمند، بود و آن ها شاهد ارائه ی فناوری های جدید و نو داهوا بودند که این فناوری ها، نشان گر توانمندی شرکت داهوا در  ارائه ی راهکارهای HOC و ایجاد یک صنعت هوشمند می باشند.

 

 

        برگزاری کنفرانس قلب شهر (HOC) شرکت داهوا

 

 

ایجاد یک شروع جدید با ارائه ی قلب شهر داهوا

 

 

رئیس هیئت مدیره ی داهوا؛ آقای فو لیکوان، جلسه ای را برای سخنرانی افتتاحیه این رویداد برگزار کرد و از تمام مهمانان و دوستان رسانه ای از طرف شرکت داهوا حضور داشتند، قدردانی کرد. شرکت داهوا، از طریق تجزیه و تحلیل عمیق و قابلیت های درک عمیق شهری، از یک نقطه عطف استراتژی مهم، استقبال می کند. آقای فو لیکوان اظهار داشت که از طریق تجربه و دانش عمیق در ایجاد استانداردهای ملی برای شهرهای هوشمند، صدها پروژه ی مختلف در سراسر کشور انجام داده است. شرکت داهوا، قادر به برنامه ریزی سطح بالا و طراحی دقیق در راستای ایجاد شهر های هوشمند، می باشد.

 

 

رئیس هیئت مدیره ی شرکت داهوا؛ آقای فو لیکوان در مراسم برگزاری افتتاحیه

 

 

در سال اخیر، شرکت داهوا، با ارائه استراتژی قلب شهر داهوا (HOC)، تصویر بزرگی از خود در ذهن ها، ایجاد کرده است. این استراتژی، شرکت های قدرتمند سطح بالا با فناوری های به روز، قابلیت هایی چون معماری شبکه هایی با امنیت بالا و سرویس های عملیاتی را گرد هم می آورد، که آن ها با فناوری های پشتیبانی از قبیل هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و IoT در تمام بخش های عملیاتی شهر هوشمند تلفیق می شوند تا به ارتقاء توسعه ی شهر هوشمند کمک کنند و بدین ترتیب، عملیات شهری را در راستای زنذگی هوشمندانه تر و رضایت بخش برای شهروندان، سوق می دهند.

 

 

قلب شهر (HOC) داهوا، شهرهای هوشمندتر را ایجاد و به اشتراک می گذارد

 

 سخنرانی آقای ژانگ یونگیگ

 

 

کمی بعد، آقای ژانگ یونگیگ؛ معاون کمیته ی ملی استاندارد دیجیتالی سازی ساختمان های هوشمند و مجتمع های مسکونی، راهکارها و پشتیبانی های مناسبی را ارائه کرد که استاندار سازی هوشمندانه را در جوامع و ساخت و ساز شهری، به ارمغان می آورد و همچنین به اهمیت هوش مصنوعی در ایجاد شهرهای هوشمند، اشاره کرد. به نظر آقای ژانگ یونگیگ، شرکت داهوا نوآورهای بزرگ و پیشرفت های گسترده ای را در این صنعت به ارمغان آورده است. ایجاد استراتژی قلب شهر (HOC)، ایده های جدید و مفاهیم توسعه را برای ایجاد شهرهای هوشمند در چین، فراهم کرده است که آن ها به افزایش کاربردها و ایجاد چارچوب شهر هوشمند جدید، کمک می کنند که در ایجاد شهرهای هوشمند و اشتراک آن ها، بسیار حائز اهمیت و کارآمد می باشند.

همچنین بخوانید:  طیف گسترده ای از لنزهای فوجی در نمایشگاه اسن

 

 

چارچوب های گسترده ی  شهر هوشمند ۱+۲+N- تسریع در ایجاد صنعت هوشمند

 

 

آقای لی کی؛ رئیس شرکت داهوا در ارائه ی سخنرانی کلیدی

 

 

رئیس شرکت فناوری داهوا؛ آقای لی کی، در کنفرانس قلب شهر (HOC) داهوا، توضیحات دقیقی را به منظور درک بهتر ارائه کرد. قلب شهر (HOC)  داهوا، به عنوان عامل اصلی ایجاد یک شهر توسعه یافته ی هوشمند است که توسط قایلیت های حس ( سنجش )کامل، هوش کامل، شمارش کامل و اکو سیستم کامل ( ۴ قابلیت کامل ) پشتیبانی می شود. این نشان می دهد که ۱ پلت فرم، ۲  مرکز، N کاربرد (۱+۲+N) برای ایجاد چارچوب یک شهر جدید هوشمند با کاربردهای مختلف شهری، صنعتی و تجارتی، وجود دارند. آقای لی کی اظهار داشت : ” تمام راهکارهای آینده شرکت داهوا و سیستم های بازرگانی، با استفاده از ۱+۲+N  ، در راستای بهبود و ارائه قابلیت های به روز و نو ، می باشند. “

 

 

ایشان، همچنین اظهار داشت : ” HOC داهوا، تنها بر  ۴قابلیت های محصولات و راهکارهایشان متمرکز نیست، بلکه ۴قابلیت های کامل شبکه از دیدگاه کلی و جهانی را به ارمغان می آورد و در نتیجه به عنوان یک اجرا کننده ی حرفه ای، کارآمد و هوشمندانه عمل می کند. ما امیدواریم که آن به عنوان یک عامل مهم در ساختار شهرها و صنعت، نقش قلب را در سنجش داده ها، پالس یک شهر و به عنوان اجراکننده در توسعه ی شهر، عمل کند.

 

 

 مراسم افتتاحیه ی قلب شهر (HOC)  داهوا

 

 

مراسم افتتاحیه قلب شهر (HOC) داهوا، نتیجه مساعد و مطلوبی را در برداشت. آقای فو لیکوان؛ مدیر داهوا و آقای لی کی؛ رئیس داهوا، به طور مشترک، مراسم افتتاحیه را برگزار کردند و استراتژی قلب شهر (HOC) داهوا را به صورت رسمی ارائه کردند.

 

تراشه الکترونیکی حرفه ای AI ، توانایی های عملیات ویدئویی AIرا گسترش می دهد

 

آقای یانگ بین؛ معاون مدیر بخش تحقیق و توسعه، در حال معرفی دستاوردهای جدید امنیتی چین ۲۰۱۸

 

 

در سال جاری، امنیت چین با استفاده از قابلیت های HOC از جمله : حس ( سنجش ) کامل، هوش کامل، شمارش کامل و قابلیت های اکو سیستم ایجاد شده است. شرکت فناوری داهوا، چندین فناوری، محصولات و راهکارهای جدید را در این  صنعت ارائه می کند. آقای یانگ بین؛ معاون مدیر مرکز تحقیق و توسعه فناوری داهوا، اظهار داشت که شرکت داهوا، همیشه سیستم های سنجش در سناریو های زندگی واقعی را برای مشتریان، می دهد، به طور مداوم از بیشترین توانایی های کامپیوتری و شبکه های هوشمند در بهبود و افزایش کارایی در محصولات و راهکارهایی که به مشتریان ارائه می دهند، استفاده می کنند. شرکت داهوا، به منظور دستیابی به اندازه گیری IoT چند بعدی و حرفه ای، برنامه ها و کاربردهای جامع تکنولوژی AI را ارائه کرد و سری محصولات AI دوگانه ی ۴ مگاپیکسلی سوپر استارلایت بولت و دام یکپارچه را ایجاد کرده است.

همچنین بخوانید:  فن آوری و تجهیزات جانبی PoE

 

 

داهوا، با استفاده از تکنولوژی تصویر برداری چندتایی، همراه با الگوریتم های بهم پیوسته ی خود توسعه یافته، برای جبران اثرات نور کم، دوربینی با تصویر تمام رنگی را ارائه کرده است. دوربین های PTZ تحت شبکه AI سری های ۶۴۰۰W با سنسورهای چندتایی، می توانند تجزیه و تحلیل کامل تراکم جمعیت و ترافیک را انجام دهند، همچنین می توان با استفاده از AI های دام، در فاصله های بسیار طولانی، تصاویر با جزئیات بیشتری را برای تجزیه و تحلیل ویژگی های چهره، آنالیزهای رفتاری و غیره را فراهم ساخت. در حوزه ی بازرسی امنیتی هوشمند، داهوا یک سری سیستم هوشمند سری AI   را ارائه کرده است که تمام قابلیت های هوشمند سرور X-ray و قابلیت های AI برای نظارت را شامل می شوند و اسلحه، چاقو، مایعات و وسایل الکترونیکی را شناسایی می کنند.

 

همچنین قابلیت هایی نظیر لینک اشخاص به کیف هایشان ( در تصاویر گرفته شده ) ، جست و جوی تصویر را داراهستند که انقلابی بزرگ در سیستم ها، راهکارهای امنیتی و نظارتی ایجاد کرده اند. به منظور حل مسئله ی جدید و پیچیده ی پلت فرم نرم افزاری هوش مصنوعی که در کاربردها و پروژه های هوش مصنوعی مطرح شده اند، شرکت فناوری داهوا، یک پلت فرم ۷۰۱۶ هوشمند سری  AIرا ارائه کرده است که قابلیت هایی را ارائه می کنند که شامل : ادغام قابلیت های هوشمند، مدیریت، ذخیره سازی و ارسال به یک پلت فرم واحدی که تا ۱۰۰۰۰۰ تصاویر جهره و تعداد ۶۴ کانال با استریم ویدئویی و یا ۱۶۰ مقایسه ی تصویر چهره در هر ثانیه، می شوند که تحقق برنامه و کاربردهای صنعت هوشمند را میسر می سازند.

 

علاوه بر این، شرکت فناوری داهوا، به طور جامع راهکارهای ساخت و ساز ویدوئویی، راه اندازی سرور ساختاری سری های AI و پلت فرم ویدئویی ابر داده ی ابری را برای ایجاد سناریوهای کاربردی هوشمند جدید شهری، ارائه کرده است. تولید این محصولات به روز و جدید، راهکارها و فن آوری های نو، همواره هدف HOC داهوا را محقق می سازند.

 

 

 

 

 

در مصاحبه ی نهایی، رسانه ها سوالات مرتبط با استراتژی HOC داهوا  را پرسیدند که چگونه راهکار هوشمند HOC مختص پلیس، به بهبود و افزایش کارآیی به پلیس کمک می کند و چگونه وضعیت توسعه و پیشرفت بیشتر داهوا در بازار خارج ازکشور را فراهم می سازند. مدیر داهوا به تمام سوالات پاسخ داد و رسانه ها درک بهتر و بیشتری را نسبت به HOC داهوا، پیدا کردند. داهوا با همکاری با شرکای بزرگ و کوچک خود، ایجاد تحول و محور جدید ویدئویی در IoT   را محقق می سازد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X