حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

آغاز همکاری تیاندی Tiandyو سازمان توسعه تجارت آفریقا ABD

متخصص توسعه سامانه های نظارت تصویری پویا در بازارهای ورتیکال می باشد )در این نوع بازار، تامین کننده محصولی حرفه ای ارائه می دهد که مختص یک نیاز خاص در یک سازمان و یا یک تجارت خاص باشد) و تعهدات سازمان توسعه تجارت آفریقا(که زین پس از آن با نام ABD یاد خواهد شد) و ارزش هایی که این همکاری به وجود می آورد، به ما کمک می کند تا به هدف خود رسیده و بازار آفریقا را به دست بیاوریم. به واسطه همکاری ارزشمند و ABD، این کمپانی به تامین کننده برتر سامانه های نظارت تصویری در تجارت های ورتیکال در آفریقا تبدیل خواهد شد و پس از آن نیز بازار خود را در این منطقه گسترش خواهد داد.

دوربین مداربسته تیاندی

درباره سازمان توسعه تجارت آفریقا

این سازمان، یک سازمان حرفه ای و متخصص در زمینه پخش محصولات حفاظت فیزیکی می باشد. تجربه و ررزومه قوی این سازمان در زمینه راه کارهای حفاظت فیزیکی، و همچنین دانش بالای فنی این سازمان، و تمرکز آن بر روی خدمات و رضایت مشتریان، پایه و اساس موفقیت این سازمان می باشند. سازمان ABD همکاری نزدیکی با فروشندگان و تامین کنندگان منتخب جهانی در زمینه حفاظت فیزیکی در بازار آفریقا دارد. این سازمان راه کار های متنوع و کار آمدی را برای بازار های ورتیکال آفریقا فراهم می آورد. سازمان ABD در سال ۲۰۱۳ به صورت خصوصی تاسیس شده و دفترمرکزی آن در کشور مراکش، شهر کازابلانکا قرار گرفته است. این سازمان قادر است تا از طریق شبکه بزرگ شرکا و همکاران خود در آفریقا، فروش تامین کنندگان بین المللی خود را افزایش داده و بازار محصولات آن ها را توسعه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.a-bd.ma مراجعه نمایید.

همکاری تیاندی

درباره شرکت فن آوری های تیاندی

شرکت فن آوری های تیاندی، یک از شرکت های شناخته شده و برتر با ۲۵ سال سابقه در صنعت نظارت تصویری می باشد. کمپانی تیاندی دارای رتبه سوم در چین و رتبه یازدهم جهانی در رتبه بندی ASMAG می باشد. کمپانی تیاندی تمام نیروی خود را صرف تولید راه کار های نظارت تصویری با قابلیت بروز رسانی و کاربری آسان کرده است و نسبت به استانداردهای جهانی این صنعت مانند Onvif، تعهد بالایی دارد. بکار گیری آخرین فن آوری ها و طراحی ساده محصولات، موجب اجرای سریع و آسان پروژه و صرفه جویی در هزینه های مالی و زمانی می شود. کمپانی تیاندی با بسیاری از سازمان های محیط زیست همکاری نزدیک و قابل توجهی داشته و حامی محیط زیست می باشد. رنگ لوگوی تیاندی سبز می باشد و رنگ سبز رنگی است که در رگ های کمپانی جریان دارد. تیم های متخصص و مجرب فروش و مهندسی تیاندی، به صورت استراتجیک در ایالات متحده، آسیا و منطقه EMEA مستقر شده اند و خدمات بی نظیری به کلیه مشتریان خود در سرتاسر جهان ارائه می کنند.. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www..com مراجعه نمایید

همچنین بخوانید:  ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت

همکاری تیاندی دوربین مداربسته

 

شرکت فن آوری های تیاندی، تامین کننده برتر راه کار های نظارت تصویری تطبیق پذیر، در جهت بهبود خدمات خود به مشتریان، همکاری خود را با سازمان ABD آغاز کرد. این سازمان یکی از سازمان های پیشرو در زمینه تامین سامانه های حفاظت فیزیکی در آفریقا می باشد که دفتر مرکزی آن در مراکش قرار گرفته است. همکاری میان کمپانی تیاندی و سازمان ABD، ارزش های بسیاری برای هر دو طرف قرار داد به ارمغان می آورد. سازمان ABD، کلیه محصولات تیاندی را از طریق شبکه شرکا و همکاران خود در سرتاسر آفریقا به بازار ارائه خواهد کرد.

 

آقای “علی سعیدی” مدیر کل سازمان ABD می گوید : “ما بسیار مفتخریم که محصولات تحت شبکه تیاندی را در فهرست محصولات خود قرار داده ایم. ما معتقدیم که با استفاده از فن آوری می توان، سامانه های مختلف، نیاز های مردمی و فرایند های گوناگون را به یک راه کار امنیتی تبدیل کرد و به همین دلیل است که با تولید کنندگان برتر در سطح جهان همکاری میکنیم. کمپانی تیاندی نیز سابقه قابل توجهی در تولید و تامین محصولات پر کاربرد، کم هزینه و با کیفیت در زمینه راه کار های امنیتی دارا می باشد. این کمپانی همکاری نزدیکی با سازمان های محیط زیست داشته و ما را قادر می سازد که با خیالی آسوده محصولات آن ها را به شبکه فروش خود معرفی کنیم. لازم به ذکر است که ما فقط یک جعبه حاوی محصول به شما نمی فروشیم، بلکه راه کاری جامع و کار آمد به شما ارائه می دهیم و تمام نیاز های شما را برطرف خواهیم کرد.”

 

دوربین مداربسته تیاندی

 

آقای جان وَن دِل اِلزِن، مدیر مسئول منطقه EMEA در تیاندی می گوید : “سازمان ABD مهارت و تخصص بالایی در فروش محصولات حفاظت فیزیکی داشته و به خوبی می داند که چه محصولی را باید بفروشد و چگونه باید این کار را انجام دهد و ما بسیار خرسندیم که با این سازمان همکاری میکنیم.”

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X