دیتکتور فعال

مشارکت داهوا با GJD

یک شنبه دوم مهرماه نود و شش – ساعت ۱۰:۴۴ شروع به همکاری شرکت معظم داهوا با شرکت

یک شنبه دوم مهرماه نود و شش – ساعت ۱۰:۴۴

شروع به همکاری شرکت معظم داهوا با شرکت جی جِی دی (GJD) در نظارت قابل اطمینان دیتکتور فعال

       دستگاه های ذخیره ساز (NVR) داهوا، اکنون با حس گرهای تحت شبکه بیرونی شرکت GJD به طور مستقیم یک پارچه می شوند. این یک پارچه سازی کاربران را قادر می سازد تا نظارت دقیق، با کیفیت و قابل اعتمادی را توسط این حس گرها، در محل خود داشته باشند.

       حس گرهای تحت شبکه D-TECT و روشنایی های تحت شبکه Clarius Plus با سری NVR6-4KS2 یک پارچه سازی شده اند، یعنی دستگاه های فوق حرفه ای داهوا که قادر به تامین کیفیت ۴K می باشند، اکنون قابلیت جدیدی به آنها اضافه شده است.

دیتکتور فعال

      یک پارچه سازی سری دستگاه های NVR6-4KS2 با  حس گرهای تحت شبکه D-DECT  و Clarius Plus

       دستگاه NVR دارای قابلیت های تجزیه تحلیل ویدیو می باشد و میتواند حرکت افراد و اشیاء را تشخیص دهد، همین طور می تواند تشخیص اشیاء جامانده و گمشده، تشخیص رویداد Tripwire، شمارش گر افراد و تشخیص چهره را نیز به خوبی انجام دهد.

      این یک پارچه سازی از طریق ارتباط API حس گرهای GJD و یک Firmware ویژه انجام شد، که دستگاه را قادر می سازد، از سمت حس گرها، ورودی هشدار دریافت کرده و در ازای دریافت هشدار، عملیات ضبط را آغاز کند.

      حس گرهای تحت شبکه BS8418 مناسب نیازهای نظارت بر مزاحمت، نظارت تصویری و دیگر هشدارها می باشد، که هم حسگر حجمی است و هم دور برد و هم قابلیت برنامه ریزی از راه دور را دارد.

      آقای دانیل چاوو، مدیر بازاریابی برون مرزی داهوا می گوید : “ما بسیار خشنودیم که ذخیره سازهای  (NVR) های سطح بالا و بی نظیر خود را با حس گرهای GJD یک پارچه سازی کردیم تا بتوانیم سامانه حس گر و نظارت بر هشدار حرفه ای برای شما تامین کنیم و این قابلیت جدید فوق العاده ای برای دستگاه های ما می باشد.”

      آقای تیبنهام مدیر عامل GJD می گوید : ” ما بسیار مفتخریم که توانستیم با داهوا، تامین کننده برتر سامانه های حفاظت الکترونیک، همکاری کنیم.  یک پارچه سازی دستگاه های داهوا و حس گرهای GJD، یک سامانه نظارتی با کیفیت، قابل اعتماد و کارآمد را برای ما به ارمغان خواهد آورد.”

 

فراگستر آنلاين گسترده ترين کانال خبري و آموزشي در زمينه سامانه هاي حفاظت الکترونيک (نظارت تصويري و کنترل دسترسي)

Leave a Comment