جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا

فراگستر آنلاین – چهار شنبه – ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ – ۱۰:۰۰

، در کلکسیون افتخارات

تامین امنیت و برطرف سازی نیاز های مشتری با بهترین کیفیت، هدف اصلی داهوا می باشد. اما از نظر داهوا کیفیت فقط کارایی نیست، بلکه ظاهر محصول نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. در همین راستا داهوا با بکار گیری طراحان زبده و زبر دست، و تولید محصولاتی با ظاهری چشم نواز، موفق به دریافت جایزه طراحی iF شد.

***

داهوا، تامین کننده برتر در صنعت تجهیزات نظارت تصویری در جهان، باز هم توانست افتخار دیگری را به فهرست افتخارات خود اضافه کند و جایزه طراحی iF را برای دوربین صنعتی “ربات چشم آسمان” (Eye in the Sky Robot) دریافت کند.

جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا  faragostar-co.com

سطح مسابقات و شرکت کنند ها

مسابقات طراحی iF، هم رده بزرگ ترین و معتبر ترین مسابقات در جهان می باشد. از سال ۱۹۵۳، طراحان، تولید کنندگان و کاربران،  همواره iF را به عنوان نشانه طراحی خوب می شناختند. سازمان iF، امسال با دریافت ۶۴۰۲ ثبت اثر از ۵۴ کشور، رکورد سال های قبل را شکست. در گذشته هرگز این تعداد طرح و محصول وارد این رقابت ها نشده بود. از این رو اعضای هیئت داوری کار سختی در پیش رو داشتند.

 

جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا  faragostar-co.com

 

هیئت داوری

پس از ۳ روز بررسی و تامل طولانی مدت بر روی محصولات توسط ۶۳ داور بین المللی و حرفه ای در زمینه طراحی، صنعت و معماری، دوربین صنعتی داهوا “ربات چشم آسمان” به عنوان برنده این جایزه انتخاب شد.

 جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا  faragostar-co.com
وجه تمایز داهوا 

چیزی که دوربین صنعتی داهوا را متمایز میکند، برتری آن در نو آوری و طراحی است. که نتیجه فن آوری های پردازش گرافیکی و انبوه تجربیات بیش از ۱۰ ساله داهوا است. این محصول نشان دهنده شایستگی مرکز تحقیق و توسعه، و انستیتو فن آوری های پیشرفته داهوا در زمینه ISP، نرم افزار، الگوریتم، سخت افزار، ساختار، تست های ALT و غیره می باشد.

همچنین بخوانید:  داهوا و مایکروسافت به دنبال تغییر شکل دیجیتال به ارتباط بازار جهانی ابری

جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا  faragostar-co.com

افتخار آفرینی مداوم در داهوا

این اولین بار نیست که داهوا توسط سازمان های معروف و شناخته شده در زمینه طراحی، به عنوان کمپانی و طراح برتر شناخته می شود. در سال ۲۰۱۴ نیز دوربین HD Sync Auto Focus داهوا برنده جایزه iF شد. در همان سال، محصول Full HD TV Box داهوا برنده یکی از جوایز طراحی iF و جایزه Red Dot شد. کیبورد تحت شبکه فوق با کیفیت(UHD) داهوا، NKB5000 نیز در سال ۲۰۱۷ برنده جایزه طراحی iF و Red Dot شد. دوربین گردان با پوشش کامل داهوا نیز توانست هر دو جایزه را در رقابت های اخیر دریافت کند.

 

جایزه طراحی iF، در کلکسیون افتخارات داهوا  faragostar-co.com

 

ما انتظار داریم که فهرست افتخارات و جوایز داهوا، هر سال رشد کند. این افتخارات، نتیجه سرمایه گزاری داهوا بر روی ارزش های اصلی این کمپانی، یعنی نوآوری، کیفیت و خدمات است. گسترش فهرست افتخارات داهوا نشان دهنده تلاش مداوم داهوا در ماموریت خود یعنی “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X