حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

HDCVI PoC یا IP PoE

فراگستر آنلاین –پنجم آذر نود و شش-۱۲:۰۰

نصب ساده و کاهش در هزینه با تکنولوژی

کمپانی داهوا پیشرو در تکنولوژی HDCVI  همیشه در جهت افزایش رضایت کاربر، افزایش و عملکرد ساده تر گام بر می دارد. در این مقاله، سادگی استفاده از تکنولوژی POC در محصولات HDCVI و راهکارهای آن بررسی می شود.

***

POC تصویر و برق را از طریق کابل کواکسیال منتقل می کند، حذف منبع تغذیه برای توسعه سیستم در آینده با Plug & Play، به سود کاربران و مشتریان داهوا می باشد .

HDCVI PoC یا IP PoE  faragostar-co.com

برای نصاب، در حال حاضر طراحی منبع تغذیه پیچیده و کار نصب سنگین از بین رفته است. زمان و هزینه نیروی کار به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. سیستم HDCVI POC بسیار پایدار است که منبع تغذیه ثابتی را فراهم می کند و از طرفی هزینه تعمیرات و نگه داری را در آینده کاهش می دهد. علاوه بر این، HDCVI قابلیت پشتیبانی از دوربین های PoC را که دارای خروجی برق هستند را دارد. این امر موجب می شود تا دستگاه های کناری خود را پشتیبانی کند، که باعث سادگی در نصب می شود.

برای توزیع کنندگان یا یکپارچه سازان سیستمی، فواصل ۴۰۰ متری / ۳۰۰ متری برای دوربین های ۲ / ۴ مگاپیکسلی HDCVI POC فرصت های بیشتری را برای آنها به ارمغان می آورد.

برای کاربر نهایی، این سیستم برای استفاده بسیار آسان خواهد بود.  ‘plug and play’ بودن بدین معناست که تنظیمی برای اتصال دوربین نیاز نیست و فورا در دسترس است.

ایمنی عملکرد با شناسایی دستگاه ها بطور اتوماتیک و استراتژی خاموش کردن سریع، افزایش یافته است. اگر سیستم با دستگاه هایی که پشتیبانی نمی شوند یا اتصال کوتاه شده اند برخورد کند، سیستم فورا منبع تغذیه را قطع می کند.

همچنین بخوانید:  معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا

اکنون شما می توانید با منبع تغذیه ها خداحافظی کنید و از تکنولوژی HDCVI POC لذت ببرید. این نشان از تعهد داهوا در نوآوری تکنولوژی و سرویس دهی به مشتریان است. ماموریت داهوا ” جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر ” است که بر روی سرویس دهی به مشتریان و کاربران خود در سراسر جهان همچنان تمرکز خواهد کرد.

[rockthemes_promotion_box background_color=”#2b9cff” font_color=”#FFFFFF”]

فراگستر آنلاين گسترده ترين کانال خبري و آموزشي در زمينه سامانه هاي حفاظت الکترونيک (نظارت تصويري و کنترل دسترسي)

rockthemes_shortcode_start[rockthemes_button icon_align=”left” icon_title=”عضويت در کانال” button_size=”” button_color=”caution” button_shadow=”no” button_shape=”” extra_class=”” button_link_target=”” button_align=”center” link_url=”http://telegram.me/faragostaronline” link_id=”false” bg_color_default=”#FFFFFF” bg_color_hover=”#FFFFFF” text_color_default=”#FFFFFF” text_color_hover=”#FFFFFF” border_color=”#FFFFFF” button_bg_border=”use_bg_color_use_border” border_color_hover=”#FFFFFF” attr_title=”” link_is_tax=”false” tax_name=”custom-link” icon_class=”icomoon icomoon-icon-bullhorn” icon_url=””]عضويت در کانال[/rockthemes_button]rockthemes_shortcode_end[/rockthemes_promotion_box]

کلیدواژه : HDCVIPOCداهوا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X