کسب مقام دوم توسط داهوا در مسابقات CAST

فراگستر آنلاین – نهم دی ماه ۱۳۹۶- ساعت ۱۱٫۳۰

کسب مقام دوم توسط داهوا در دومین دوره از مسابقات ملی روش های نوآورانه CAST

دوربین Global Shutter مبتنی بر TRIZ داهوا ( این دوربین ها از حسگر های CCD (Charge Coupled Device) استفاده می کنند) برنده مقام دوم، دردومین دوره از مسابقات روشهای نوآورانه برجسته چین (CAST) شد.

 

***

اتحادیه علوم و فن آوری چین (زین پس از آن با نام CAST یاد می شود)  برای تقویت استعدادهای خلاق، از سال ۲۰۱۶ مسابقاتی در زمینه روش های نوآورانه برگزار کرده است. امسال در حدود ۱۲۰۰ شرکت کننده، از بیش از ۶۰۰ شرکت فنی مهندسی کوچک و بزرگ، از ۳۱ نقطه مختلف چین، در این مسابقات شرکت کردند. پس از ۳ ماه رقابت شدید، شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر صنعت سامانه های نظارت تصویری در جهان، توانست در میان ۱۵۰ رقیب خود، به مقام دوم دست پیدا کند.

 


شرکت داهوا، مدت هاست که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه خود قرار داده، و تمام نیروی خود را در جهت توسعه ایده های خلاقانه و افزایش روحیه نوآوری بکار گرفته است.  شرکت داهوا از سال ۲۰۱۶، برای کارشناسان کلیدی بخش تحقیق و توسعه خود، دوره های تخصصی نوآوری فراهم کرده که در حدود ۱۲۰ نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. این دوره ها در راستای تربیت تعدادی مدرس در داخل داهوا، برای ترویج افکار نوآورانه، و دریافت نتایج ۱۰۰% و موفقیت آمیز در  زمینه های مورد نظر، فراهم شده اند.

 


در حال حاظر، داهوا به عنوان شرکت نوآور برجسته در ایالت ژِجیانگ (Zhejiang) شناخته شده است. داهوا با ادامه همین راه، در پروژه های سال ۲۰۱۸ نیز نوآوری های بسیاری خواهد کرد، که موجب افزایش گسترده در کارایی و توسعه محصولات جدید خواهد شد.

همچنین بخوانید:  امنیت در سیستمهای نظارتی و راه های جلوگیری از نفوذ افراد غیر مجاز

داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر” بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات تمرکز داشته و به تمام مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X