کسب مقام دوم توسط داهوا در مسابقات CAST

فراگستر آنلاین – نهم دی ماه ۱۳۹۶- ساعت ۱۱٫۳۰

کسب مقام دوم توسط در دومین دوره از مسابقات ملی روش های نوآورانه CAST

دوربین Global Shutter مبتنی بر TRIZ داهوا ( این دوربین ها از حسگر های CCD (Charge Coupled Device) استفاده می کنند) برنده مقام دوم، دردومین دوره از مسابقات روشهای نوآورانه برجسته چین (CAST) شد.

کسب مقام دوم توسط داهوا در مسابقات CAST  faragostar-co.com

 

***

اتحادیه علوم و فن آوری چین (زین پس از آن با نام CAST یاد می شود)  برای تقویت استعدادهای خلاق، از سال ۲۰۱۶ مسابقاتی در زمینه روش های نوآورانه برگزار کرده است. امسال در حدود ۱۲۰۰ شرکت کننده، از بیش از ۶۰۰ شرکت فنی مهندسی کوچک و بزرگ، از ۳۱ نقطه مختلف چین، در این مسابقات شرکت کردند. پس از ۳ ماه رقابت شدید، شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر صنعت سامانه های در جهان، توانست در میان ۱۵۰ رقیب خود، به مقام دوم دست پیدا کند.

 

کسب مقام دوم توسط داهوا در مسابقات CAST  faragostar-co.com
شرکت داهوا، مدت هاست که نوآوری و خلاقیت را سرلوحه خود قرار داده، و تمام نیروی خود را در جهت توسعه ایده های خلاقانه و افزایش روحیه نوآوری بکار گرفته است.  شرکت داهوا از سال ۲۰۱۶، برای کارشناسان کلیدی بخش تحقیق و توسعه خود، دوره های تخصصی نوآوری فراهم کرده که در حدود ۱۲۰ نفر در این دوره ها شرکت کرده اند. این دوره ها در راستای تربیت تعدادی مدرس در داخل داهوا، برای ترویج افکار نوآورانه، و دریافت نتایج ۱۰۰% و موفقیت آمیز در  زمینه های مورد نظر، فراهم شده اند.

 

کسب مقام دوم توسط داهوا در مسابقات CAST  faragostar-co.com
در حال حاظر، داهوا به عنوان شرکت نوآور برجسته در ایالت ژِجیانگ (Zhejiang) شناخته شده است. داهوا با ادامه همین راه، در پروژه های سال ۲۰۱۸ نیز نوآوری های بسیاری خواهد کرد، که موجب افزایش گسترده در کارایی و توسعه محصولات جدید خواهد شد.

همچنین بخوانید:  سامانه ضبط تصویر داهوا دانش آموزان را قادر می سازد تا در خانه، در مدرسۀ مجازی باشند

داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر” بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات تمرکز داشته و به تمام مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X