حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا

فراگستر آنلاین – هفتم آبان ۱۳۹۶ – ۱۴:۰۰

امنیت واقعی، با محصولات جدید امنیت خانگی داهوا

شرکت فن آوری های داهوا، با ارائه محصولات جدید امنیت خانگی خود، بار دیگر ثابت کرد که همواره در جهت ایجاد امنیت و آسودگی خاطر مشتریان تلاش کرده و “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمندتر” فقط یک شعار نیست، بلکه دغدغه تک تک اعضای خانواده داهوا، ارائه بهترین راه کار ها برای ایجاد امنیت و بهبود سامانه های قدیمی می باشد.

***

شرکت فن آوری های داهوا، تامین کننده برتر در صنعت سامانه های حفاظت الکترونیک در جهان، در راستای خدمت رسانی به مصرف کننده های نهایی، سری دوربین های H.265 را در اوایل سال جاری به بازار ارائه کرد. اکنون این محصول در اکثر بازارهای جهانی ، قابل خریداری می باشد. در ادامه به جزئیاتی در مورد دو مدل منتخب این سری دوربین ها خواهیم پرداخت، این مدل ها عبارتند از مدل C26 (دوربین مکعبی داخلی) و A26 (دوربین Pan, Tilt).

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com

زمانی که افراد در منزل حضور ندارند، به دلایل مختلفی نیاز دارند که ارتباط خود را با منزل حفظ کرده و از شرایط و اتفاقات در حال وقوع داخل منزل خود با خبر شوند. دوربین های مدل A26 و C26 به جهت رفع این نیاز، به بازار عرضه شده اند. مدل C26 دارای فن آوری تشخیص انسان و هشدار درجا می باشد، و کاربر می تواند در هر لحظه که بخواهد از شرایط داخل منزل با خبر شود. ردیاب هوشمند مدل A26 و A46 می تواند هر گونه تحرک در اطراف دوربین را به صورت خودکار ردگیری کند.

خصوصیات برجسته :

تصویر با کیفیت فوق العاده بالا با روش فشرده سازی H.265

مدل های A26 و C26 با استفاده از حسگر تصویر ۲ مگا پیکسلی، تصویر کاملا واضحی به شما ارائه می دهند. آخرین پیشرفت ها در روش فشرده سازی تصاویر H.265، تا ۵۰% در فضای ذخیره سازی و پهنای باند مورد استفاده دوربین ها، صرفه جویی میکند، از این رو، می توانید از تصاویر با کیفیت بالا لذت برده و دیگر نیازی نیست نگران پهنای باند شبکه و یا کمبود فضای ذخیره سازی باشید.

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com

 

 

 

 

 

خدمات ابری از    معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com  طریق برنامه

مادامی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، می توانید با استفاده از یک حساب کاربری و از طریق برنامه Easy4IP، به دوربین های خود دسترسی داشته باشید. شما می توانید تصاویر را به صورت ۲۴ ساعته یا به صورت تشخیص حرکت، در فضای ذخیره سازی ابری Easy4IP ذخیره کرده و در هر زمان و هر مکانی که بخواهید، تصاویر ضبط شده را بازبینی کنید. پلتفرم Easy4IP داهوا، از پروتکل IFTTT نیز پشتیبانی می کند و دوربین های داهوا را قادر می سازد که با دیگر برنامه های خانه هوشمند از جمله Philips Hue، Amazon Alexa و غیره، ارتباط برقرار کند. پروتکل IFTTT، پروتکلی است که امکان برقراری ارتباط بین سرویس های مختلف تحت وب را فراهم می سازد.

همچنین بخوانید:  کنترل دسترسی و رویارویی با چالش بیمارستان ها

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com

هشدار در جا به هنگام تشخیص حرکت

با دوربین های نظارت خانگی داهوا، که دارای فن آوری تشخیص حرکت می باشند، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید، که در صورت وجود هر گونه حرکت در تصویر دوربین، سامانه نظارتی به شما هشدار بدهد.

حفاظت شبانه روزی با دید در شب هوشمند داهوا

دوربین های داهوا با استفاده از شبکه LED مادون قرمز با کیفیت بالا، و الگوریتم های هوشمند مادون قرمز، به صورت خودکار حالت دید در شب را فعال و غیر فعال کرده، و می توانند روشنایی تصویر را با توجه به تغییرات نور، به طور خودکار تغییر دهند. از این رو حتی در تاریکی مطلق نیز می توانید تصاویر را به وضوح دریافت کنید.

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com

مکالمه دو طرفه

دوربین های داخلی داهوا دارای میکروفن و بلندگوی داخلی می باشند و تمام تصاویر را با صدای واضح ذخیره می کنند، همچنین می توانید با شخصی که نزدیک دوربین حضور دارد، مکالمه دو طرفه داشته باشید. هنگامی که فردی بدون اجازه وارد منزل شما می شود، سامانه بلافاصله و در لحظه به شما هشدار می دهد و شما می توانید بلافاصله به دوربین متصل شده و با استفاده از مکالمه دو طرفه، به شخص خاطی، اخطار بدهید که منزل شما را ترک کند. همچنین می توانید هنگامی که در منزل حضور ندارید، با فرزند یا حیوان خانگی خود صحبت کرده و همزمان تصویر او را نیز مشاهده کنید.

خصوصیات ویژه هر مدل دوربین

A26

مدل A26 از ۳۵۵ درجه حرکت افقی و ۹۰ درجه حرکت عمودی پشتیبانی می کند، از این رو می توانید دوربین را به تمام جهات چرخانده و تمام نقاط منزل را بدون وجود نقطه کور، مشاهده کنید. ردیابی هوشمند مبتنی بر الگوریتم های ردگیری پیشرفته، به دوربین کمک میکند تا روی هر حرکتی زوم و فوکوس کرده و حرکت را تا آخرین لحظه در هر دو جهت افقی و عمودی ردگیری کند، حتی اگر دوربین روی سقف نصب شده باشد.

C26

مدل C26 دارای ۱۳۰ درجه میدان افقی بوده و شما را قادر می سازد با استفاده از یک دوربین، تمام فضای اتاق را مشاهده کنید. پایه این دوربین دارای آهن ربا می باشد، بنابراین می توانید آن را روی هر سطح فلزی نصب کنید. مدل C26 با استفاده از فن آوری پردازش تصویر قدرتمند خود، می تواند حضور انسان را تشخیص داده که نتیجه آن، کاهش فوق العاده اخطارهای غیر واقعی می باشد که معمولا بر اثر حرکت حیوانات، ریزش برگها و از این قبیل به وجود می آید.

همچنین بخوانید:  معرفی انبار بزرگ شرکت فراگستر قسمت دوم

کاربردها

خانه

بسیار پیش می آید که مردم در منزل خود حضور نداشته باشند، اما بخواهند که ارتباط خود را با افراد داخل منزل، حفظ کنند. اگر فرزند کوچک یا حیوان خانگی شما، در منزل تنها باشد، مطمئنا دوست دارید که گاهی او را ببینید و با او صحبت کنید. همچنین زمانی که کل خانواده، منزل را ترک کرده باشد، منزل شما در معرض خطر سرقت قرار می گیرد. اما اکنون با دوربین های مدل A26/C26، خانواده ها می توانند از دورترین فواصل با یک دیگر ارتباط تصویری و صوتی برقرار کنند و یا

معرفی دوربین A26/C26 محصولات جدید امنیت خانگی داهوا  faragostar-co.com

بدون احساس خطر و نگرانی، منزل خود را ترک کرده و با خیالی آسوده به مسافرت بروند.

فروشگاه ها

از آنجایی که فروشگاه ها مملو از افراد و محصولات مختلف می باشند، همیشه در معرض خطرات زیادی قرار دارند. دوربین های مدل A26/C26، صاحبان و مدیران فروشگاه ها را قادر می سازد که از کلیه وقایع موجود در فروشگاه، در لحظه، بدون تاخیر و بدون هشدار های غیر واقعی، با خبر شوند.

داهوا در جهت بهبود حفظ ارتباط افراد با خانه هایشان، مدل های A26/C26 را ارائه کرد. این مدل ها با استفاده از آخرین فن آوری فشرده سازی H.265، تصاویری کاملا واضح و با کیفیتی بالا به شما ارائه می دهد ولی با این حال نیازی نیست که نگران کمبود فضای ذخیره سازی و یا پهنای باند شبکه باشید. داهوا با استفاده از کاربردهای هوشمندی همچون تشخیص حضور انسان و ردگیری هوشمند، همواره تلاش میکند که امنیت منازل شما را بهتر و بیشتر کند. داهوا با ماموریت ” جامعه ایمن تر ، زندگی هوشمندتر ” بر روی ” نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده تا بتواند به تمامی مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی کند.

[rockthemes_promotion_box background_color=”#2b9cff” font_color=”#FFFFFF”]

فراگستر آنلاين گسترده ترين کانال خبري و آموزشي در زمينه سامانه هاي حفاظت الکترونيک (نظارت تصويري و کنترل دسترسي)

rockthemes_shortcode_start[rockthemes_button icon_align=”left” icon_title=”عضويت در کانال” button_size=”” button_color=”caution” button_shadow=”no” button_shape=”” extra_class=”” button_link_target=”” button_align=”center” link_url=”http://telegram.me/faragostaronline” link_id=”false” bg_color_default=”#FFFFFF” bg_color_hover=”#FFFFFF” text_color_default=”#FFFFFF” text_color_hover=”#FFFFFF” border_color=”#FFFFFF” button_bg_border=”use_bg_color_use_border” border_color_hover=”#FFFFFF” attr_title=”” link_is_tax=”false” tax_name=”custom-link” icon_class=”icomoon icomoon-icon-bullhorn” icon_url=””]عضويت در کانال[/rockthemes_button]rockthemes_shortcode_end[/rockthemes_promotion_box]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X