داهوا ساخت امریکا

داهوا ساخت آمریکا

به گزارش فراگستر به نقل از سایت IPVM، در صورتی که برنامه هایی رو به رشد داهوا نتیجه

به گزارش فراگستر به نقل از سایت IPVM، در صورتی که برنامه هایی رو به رشد داهوا نتیجه بخش باشد نظارت تصویری ساخت امریکا یک گام به جلو پیش خواهد رفت.

دومین تولید کننده بزرگ سامانه نظارت تصویری، داهوای چینی، فعالیت های تولیدی و تحقیق و توسعه خود را  با انتشار آن در ایالات متحده گسترش داده است.

در این مقاله سیاست داهوا در قبال این موضوع  و نقش آن بر بازار و چگونگی اثر این موضوع بر برنامه های رقیب تراز اولش یعنی هایک ویژن  مورد بررسی قرار می گیرد.

داهوا ساخت آمریکا : معرفی تولید

داهوا، مرکزی را در شهر هستون، تگزاس، جایی که شرکت مونتاژ انواع محصولات مختلف را بر اساس پروژه های خاص در آن انجام می دهد را در اختیار دارد، که منطبق با ” خرید قانونی ول امریکامحصیی” است و وجود نیازهای مشابه برگ برنده ای برای آن  پروژه های خاص تاسیس شده است. بر اساس منابع مربوط به پروژه ها، داهوا محصولی کامل با دسترسی عمومی برای خریدارانش تولید نخواهد کرد. در حال حاضر داهوا به این منظور نیروی جدید در اختیار می گیرد و در صورت کاربردی شدن آن داده های مشخصی ندارد.

گسترش تحقیق و توسعه

مرکز دیگر داهوا، در ماساچوستِ فرانکلین، در نزدیکی بوستون قرار گرفته است که مرکز فن آوری است. در این قسمت بر روی تحقیق و توسعه مبتنی بر فراگیری دقیق، هوش مصنوعی و تحلیل تجارت و کار تمرکز شده است. داهوا قصد دارد در این بخش بیشتر از ۱۵ کارمند فنی استخدام کند.

تأثیر بر هایک ویژن

در امریکا که بزرگ ترین بازار خارجی برای داهواست، تولیدات داهوا چالشی برای هایک ویژن خواهد بود و داهوا بر آن است تا یک تفاوت آشکار را نمایان سازد. در حقیقت با توجه به فضای سیاسی ایالات متحده، اگر داهوا به این شکل پیشرفت کند، این امکان بوجود می آید تا هایک ویژن خود را با محصولات ساخت یا مونتاژ شدۀ امریکایی داهوا وفق دهد. از سوی دیگر هایک ویژن در امریکا از لحاظ تعداد مشتری، درآمد، زیربنای سازمانی و… از داهوا گسترده تر است. بنابراین داهوا هنوز راه طولانی تا پیشی گرفتن بر رقیب خانگی خود دارد .

هایک ویژن بخش تحقیق و توسعه امریکای شمالی را معرفی کرده است و طرح های توسعه یافته را پشتیبانی می کند اما هیچ اقدامی برای تولید محصول هایک ویژنی که ساخت امریکا باشد انجام نداده است.

 

چشم انداز داهوا

هنگامی که شرکتی تأسیس می شود پردازش بخش انبار یا تحقیق و توسعه آن کار راحتی نیست، ایجاد تأسیسات تولیدی همواره عمل سختی است. با توجه به تاریخچه داهوا این شرکت دارای عملکرد پیشرفتۀ رو به تکامل است و در یک اعلامیه در ماه آوریل امکانات خود را اعلام کرد. که در صورت رسیدن به این پیشرفت تعجب بسیاری را بر می انگیزد. ( داهوا وجود این امکانات را تأیید می کند و در حال جذب نیرو در هر دو محل بنا شده در ایالات متحده است ). امکانات تولید محصول در مرکز ماساچوست در محل موجود است که باعث می شود نیروی مستعد جذب شود، در یک بازار با مهندسان ماهر داهوا گزینه اول برای تقاضای کار است. این در حالی است که شانس استفاده از محصولات داهوا و هایک ویژن برای پروژه های بزرگ در ایالات متحده در نزدیکی شهر هوستون تگزاس در شرایط یکسانی قرار دارند.

داهوا باید سرمایه گذاری ماندگار و شایان ذکری را در امریکا تثبیت کند. گمان ما این است که داهوا ده ها میلیون گردش نقدیش با درآمد های فروش، پشتیبانی، تولید و گسترش تحقیق و توسعه در زمان کوتاه هم خوانی ندارد. داهوا باید توانایی داشته باشد تا فروش خود را در برابر مشتریان OEM خود و رقیب قدرتمندش، هایک ویژن، به سرعت افزایش دهد.

منبع: سایت IPVM

 

فراگستر آنلاین گسترده ترین کانال خبری و آموزشی در زمینه سامانه های حفاظت الکترونیک (نظارت تصویری و کنترل دسترسی)

Leave a Comment