حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت

فراگستر آنلاین – چهار شنبه – هفدهم آبان ۱۳۹۶ – ۱۶:۰۰

داهوا و سی گیت، به مدت ۱۰ سال، سخت تلاش کرده اند که یک اکوسیستم در صنعت به وجود بیاورند.

آیا تا به حال به این موضوع توجه کرده اید که کمپانی سی گیت در طی سال های اخیر، چه پیشرفت شگرفی در زمینه فن آوری های ذخیره سازی سامانه های حفاظتی داشته است؟ این پیشرفت بزرگ مدیون همکاری این شرکت با شرکت های بزرگی همچون داهوا می باشد و هدف آن تامین نیاز های مشتریان بوده است.

***

ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت  faragostar-co.com

شرکت فن آوری سیگ یت و شرکت فن آوری داهوا، در دهمین سالگرد همکاری خود، مراسمی جهت یادبود همکاری ۱۰ ساله فی ما بین دو شرکت، در مرکز اجتماعات و نمایشگاه های شِنزِن برگذار کردند. آقای ژانگ وِی معاون اول و مدیر کل داخلی داهوا، و خانم سان دان، معاون کل فن آوری و رئیس حوضه چین، در این مراسم حضور داشته تا همکاری ۱۰ ساله بین دو کمپانی بزرگ و مطرح را جشن گرفته و به همراه یک دیگر، به سوی موج تازه ای از هوش مصنوعی، در جهت توسعه سامانه های حفاظتی، حرکت کنند. در این مراسم، کمپانی سی گیت، لقب “همکار استراتژیک صنایع امنیتی در سطح جهان” را به اعطاء کرد و در راستای پیش برد راه کارهای توسعه محصولات حفاظتی و امنیتی، و بهبود بازار این سامانه ها، روابط خود را با تامین کننده برتر صنایع امنیتی در جهان تحکیم کرد.

ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت  faragostar-co.com

کمپانی سی گیت، یکی از رهبران صنعت راه کارهای ذخیره سازی در جهان می باشد. ۱۰ سال پیش، کمپانی سی گیت، با استقرار یک تیم فنی و یک سامانه خاص فروش، همکاری خود را با تولید کنندگان محصولات امنیتی آغاز کرد. خانم سان دان، معاون کل فن آوری و رئیس حوضه چین، اعلام کرد “در طی ۱۰ سال همکاری بین سی گیت و داهوا، یک رابطه استراتژیک در جهت تامین فضای مورد نیاز سامانه های حفاظتی شکل گرفته و محصولاتی پرکاربرد، با فضای ذخیره سازی بالا و فوق العاده قابل اعتماد ارائه شده است.”

همچنین بخوانید:  سامانه VMS بیش از 4000 دوربین را مدیریت می کند

آقای ژانگ وِی، معاون اول و مدیر کل داخلی داهوا اعلام کرد، “همچنین در جهت تجهیز و تامین محصولات، روابط فی ما بین داهوا و سی گیت در زمینه تحول فن آوری های ذخیره سازی، تحقیق و توسعه های خاص و توسعه بازار، به سطحی حرفه ای و عمیق جهش یافته است و هر دو توان و دانش خود را در جهت پیشرفت این صنعت با هم یکی کرده اند. همکاری داهوا و سی گیت کاملا استراتژیک و بر پایه اعتماد و وابستگی متقابل بوده و روابط این دو کمپانی بیش از یک خریدار و تامین کننده ساده می باشد. ” پس از مراسم، آقای شی دانگ مدیر کانال تجاری داخلی، و آقای فِنگ لی مهندس بازاریابی محصولات داهوا، اذعان کردند “داهوا روابط خود را با سی گیت محکم تر خواهد کرد تا بتواند راه کارها و محصولاتی با کیفیت و کارایی بالاتر تولید کرده و نیاز های مشتریان خود را برطرف سازد.”

داهوا فن آوری محاسبات end to end را به عنوان بخشی از “اکو سیستم ابری، خصوصیات هوشمند” خود معرفی کرده که با سامانه های محاسبات ابری و محاسبات Edge (edge computing) یک پارچه می شود. داهوا به طور گسترده فعالیت خود را در زمینه های شهر هوشمند، هوشمند و خانه هوشمند افزایش داده و به مشتریان خود خدماتی حرفه ای و متفاوت ارائه می دهد که نتیجه آن بالا رفتن کیفیت محصولات، پیشرفت فن آوری ها و رشد بازار، برای هر دو کمپانی می باشد. در خلال مراسم، هر دو کمپانی به صورت آشکار اعلام کردند که از تمام توان، دانش و استعداد و دیگر قابلیت های خود استفاده کرده و یک رابطه منسجم و فن آورانه ایجاد کرده و به خلاقیت در این زمینه ادامه خواهند داد و به همراه یک دیگر یک اکو سیستم جدید و سر سخت تر در زمینه اینترنت اشیاء تجهیزات امنیتی، به وجود خواهند آورد.

همچنین بخوانید:  کنفرانس خبری افتتاح دوره آموزشی حفاظت الکترونیک

ایجاد اکوسیستم صنعتی توسط داهوا و سی گیت  faragostar-co.com

[rockthemes_promotion_box background_color=”#2b9cff” font_color=”#FFFFFF”]

فراگستر آنلاين گسترده ترين کانال خبري و آموزشي در زمينه سامانه هاي حفاظت الکترونيک (نظارت تصويري و کنترل دسترسي)

rockthemes_shortcode_start[rockthemes_button icon_align=”left” icon_title=”عضويت در کانال” button_size=”” button_color=”caution” button_shadow=”no” button_shape=”” extra_class=”” button_link_target=”” button_align=”center” link_url=”http://telegram.me/faragostaronline” link_id=”false” bg_color_default=”#FFFFFF” bg_color_hover=”#FFFFFF” text_color_default=”#FFFFFF” text_color_hover=”#FFFFFF” border_color=”#FFFFFF” button_bg_border=”use_bg_color_use_border” border_color_hover=”#FFFFFF” attr_title=”” link_is_tax=”false” tax_name=”custom-link” icon_class=”icomoon icomoon-icon-bullhorn” icon_url=””]عضويت در کانال[/rockthemes_button]rockthemes_shortcode_end[/rockthemes_promotion_box]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X