نسخه ی جدید برنامه ی CMS شرکت Dahua با زبان فارسی منتشر شد .

نسخه ۲٫۰۰٫۱ که پس از چند ماه بعد از نسخه ۲٫۰ منتشر شده است دارای ویژگی ها و اصلاحاتی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم .

ویژگی های جدید :


جناب مهندس فرزاد نوري

رياست محترم هولدينگ فراگستر

بدينوسيله انتخاب حضرتعالي را بعنوان عضو اصلي هيئت مديره اتحاديه سراسري شركت هاي فني مهندسي حفاظت الكترونيك و شبكه هاي ايمني در دوره جديد تبريك عرض مي نماييم و اميدواريم به مانند هميشه با سخت كوشي و خوش فكري كه از شما در ذهن داريم در اين جايگاه نيز منشاء خير و بركت براي صنف باشيد؛

همكاران هولدينگ فراگستر

فراگستر آنلاین گسترده ترین کانال خبری و آموزشی در زمینه سامانه های حفاظت الکترونیک (نظارت تصویری و کنترل دسترسی)


همکاری داهوا با شرکت Angelcom برای ایجاد ارتباط امن و آسان دوربین ها با فضای ابری
 

به گزارش فراگستر به نقل از سایت داهوا، شرکت داهوا یکپارچگی محصولات Eco-savvy 2.0 و دوربین های تحت شبکه و دوربین های خانگی Wi-Fi خود را با خدمات فضای ابری شرکت Angelcam اعلام کرد. Angelcam بر پایه برنامه ای یکپارچه برای امنیت دوربین ها قرار گرفته که فرایند اتصال به فضای ابری را ساده خواهد کرد و ویژگی هایی نظیر ذخیره سازی ابری، پخش عمومی و توانایی دیدن چند دوربین از راه دور بر روی انواع دستگاه ها را ارائه می دهد.


در این مقاله قصد داریم به مقایسه ی تصویر دوربین ۱MP  از تکنولوژی CVI و دوربین ۲MP از تکنولوژی AHD بپردازیم.

در این تست، دوربین CVI استفاده شده، دوربین HFW1100RMP از شرکت داهوا  می باشد و  همچنین دوربین AHD 2MP با دستگاه  1080N که با دوربین ۲MP بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، بررسی شده است.


سامانه نظارت تصویری هوشمند

امروزه نظارت تصویری یک تجارت پر رونق است و نصب و راه اندازی آن بسیار گسترش یافته است. به طور کلی بخش اعظمی از تصاویر ضبط می شوند اما به علت محدودیت زمانی هیچ گاه همه آنها مشاهده و بررسی نمی شوند. در نتیجه ضبط اتفاقات و فعالیت ها از دست می روند و رفتارهای مشکوک در زمان وقوع آن ملاحظه نمی شوند تا از آنها جلوگیری شود، بنابراین برای حل چنین مشکلاتی باید سامانه ها را بسوی نظارت تصویر هوشمند هدایت کنیم.


وجود پرش در تصاویر

نوسان ولتاژ اثر خود را بصورت تغییرات در روشنایی لامپ های رشته ای نشان می دهد که به همین جهت اغلب، چشمک زن و یا پرش (فیلیکر) نامیده می شود.

فیلیکر (پرش) در تصاویر زمانی ایجاد می شود که دوربین در معرض نور مستقیم باشد یا اینکه نور از جسمی بازتابیده و به دوربین برخورد کند، مانند سطح صیقلی سنگ مرمر یا پنجره ای با شیشه بزرگ که باعث می شوند نور بر تصویر دوربین اثر بگذارد.


معرفی  ویژگی های جدید Smart PSS نسخه ی V2.0
در این مقاله قصد داریم به معرفی ویژگی های نسخه ی جدید برنامه Smart PSS شرکت داهوا بپردازیم.

برنامه  Smart PSS شرکت داهوا یک برنامه نظارتی امنیتی با رابط کاربری دوستانه است که برای پروژه های با سایز متوسط و کوچک طراحی شده است که با آن می توانید مدیریت دستگاه، مانیتورینگ، بازپخش، آلارم، پردازش تصویر، ویدیو وال و … را داشته باشید.

نسخه ی جدید این برنامه V2.000 است که نسخه ی پایه ی آن V1.14.2 می باشد و توسط ویندوز XP ، ویندوز ۷، ویندوز ۸، ویندوز ۱۰ ( ۳۲ یا ۶۴ بیت) قابل پشتیبانی است.


در این مقاله قصد داریم به معرفی نرم افزار پرکاربرد CONFIG TOOL بپردازیم .

  •  نصب برنامه
    نصب این برنامه بسیار ساده است، مراحل نصب برنامه را می توانید طبق شکل زیر انجام دهید.


در این مقاله قصد داریم به معرفی تکنولوژی جدید داهوا بپردازیم. XVR داهوا یک دستگاه ایده آل است که از ۴ سیگنال آنالوگ و همچنین سیگنال دیجیتال پشتیبانی می کند. XVR داهوا یک دستگاه ضبط ویدیو که سازگار با چند تکنولوژی است و یک راهکار خوب برای به روزرسانی سیستم های نظارتی موجود می باشد.


حضور داهوا در نمایشگاه دوبی با محصولات متنوع و ارائه خدمات در محل

حضور داهوا در نمایشگاه دوبی با محصولات متنوع و ارائه خدمات در محل  

 به گزارش فراگستر به نقل ازسایت سکیوریتی ورد هتل، در غرفه داهوا آخرین راه کارهای نظارت تصویری نظیر راه کارهای IP، راه کارهای تشخیص خودکار پلاک خودرو ANPR، راه کارهای دستگاه های خودپرداز بانکی،  فن آوری تشخیص چهره، فن آوری HDCVI3.0 ، دوربین های حرارتی تحت شبکه، سامانه های ویدئو کنفرانس، راه کارهای خانه هوشمند، و راه کارهای کنترل از راه دور ارائه می شود.

1 2 3 12